Blog BazaTelefonów.pl
 

Korzystaj na co dzień – bezpłatne WiFi w wybranych placówkach i e-obsługa na Facebooku

Inne 2014-07-09 10:24

Eurobank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom e-konsumentów, udostępniając darmowe WiFi w 100 placówkach i wdrażając kolejny kanał komunikacji z klientami poprzez profil na portalu Facebook.com.

Rozwój bankowości elektronicznej, a także koncentracja na zwiększeniu satysfakcji klientów we wszystkich aspektach obsługi to tylko niektóre cele, które konsekwentnie realizuje eurobank po zakończeniu  transformacji w bank detaliczny.

Surfowanie przy kawie
Darmowe WiFi jest obecnie dostępne w 100 wybranych placówkach w całej Polsce. Bank zapowiada rozszerzenie projektu o kolejne placówki. Usługa jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich odwiedzających te placówki. To rozwiązanie adresowane w szczególności do użytkowników urządzeń mobilnych. Dodatkowo korzystający z hotspotów będą mogli napić się kawy. Dostawcą kompleksowego rozwiązania WIFI dla banku jest Netia.

Klient e-smart
e-obsługa to możliwość kontaktu z bankiem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na profilu eurobanku na Facebooku. Użytkownik znajdzie w niej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, może podzielić się opinią czy uzyskać informacje, korzystając z chata online.

- e-obsługa to kolejny krok w realizacji naszej strategii komunikacji w social media. Za pośrednictwem tej aplikacji internauta może nie tylko dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, ale także podzielić się swoim pomysłem na rozwój produktów i usług banku lub opinią - a ta jest dla nas szczególnie ważna – podkreśla Magdalena Suchanek, dyrektor zarządzający w eurobanku - Tym samym profil banku w mediach społecznościowych pozwala nam na budowanie otwartych relacji z klientami i dostosowanie kanału komunikacji do ich oczekiwań – dodaje.

Źródło: Eurobank
 

Wojtek Konopa, wyświetlono 3208 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum