Blog BazaTelefonów.pl
 

LG TONE+ - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy o unikalnym kształcie i doskonałym dźwięku

Gadżety 2014-07-09 12:06

LG wprowadza na rynek linię akcesoriów dedykowaną nowoczesnym smartfonom. Wraz z nowym flagowcem LG G3 wprowadzono na rynek również wygodny zestaw słuchawkowy Bluetooth LG TONE+.


 

Nowy, stereofoniczny zestaw Bluetooth LG HBS-730charakteryzujewygodnai innowacyjna konstrukcja. Słuchawki, wygięte w elastyczny pałąk, z funkcją zapamiętywania kształtu,są idealnym dopełnieniem każdego telefonu.Zestaw LG TONE+ łączy się ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth i może być sparowany z dwoma urządzeniami jednocześnie. Zaprojektowano go tak, aby jego użytkowanie było proste i intuicyjne -połączenia przychodzące są sygnalizowane wibracjami, które można w prosty sposób wyłączyć. LG TONE+ to również doskonały dźwięk -pasmo przenoszenia mowy jest wyjątkowo szerokie, a dzięki poprawie przenoszenia wysokich częstotliwości (HD Voice) – głos  ludzki odtwarzany jest w bardziej naturalny sposób.

Nad czystością brzmienia czuwa wbudowany procesor sygnałowy, który redukuje szumy oraz odpowiada za tłumienie echa. Dźwięk w LG TONE+ jest znacznie wyraźniejszy niż ten z wbudowanego głośnika rozmów samego smartfona, ponieważ jest przesyłany w najwyższej jakości hi-fi. Tak wysoka rozdzielczość jest możliwa dzięki obsłudze kodeka aptX z zaawansowanym algorytmem kompresji. Ponadto, HBS-730 pozwala na korzystanie z usługi Google Voice oraz odczytywanie wiadomości SMS przy użyciu aplikacji „BT Reader” (czytnik BT) na system Android. Zestaw słuchawkowy jest dostępny w dwóch kolorach: białym oraz czarnym. LG TONE+ jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami marki LG.

Źródło: LG

Wojtek Konopa, wyświetlono 3270 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum