Blog BazaTelefonów.pl
 

Mecze finałowe - na żywo nawet w drodze na wakacje dzięki T-Mobile

Inne 2014-07-11 16:06

Już w najbliższy weekend piłkarskie emocje sięgną zenitu. W sobotę o godzinie 22 na stadion w Brasilia wybiegną reprezentacje Brazylii oraz Holandii i będą walczyli o trzecie miejsce. Po druzgocącej porażce z Niemcami dla trenera i drużyny Brazylii to ostatnia szansa na dowiedzenie piłkarskich umiejętności.

Zupełnie inne emocje panują u Holendrów. Sam Arjen Robben, kluczowy zawodnik drużyny, mówi że nie chce mu się grać o trzecie miejsce. Jego zdanie podziela trener kadry - Louis van Gaal. Czy brak motywacji w drużynie Holandii sprawi, że Brazylijczycy będą mieli ułatwioną drogę i tym samym znajdą się na podium?

A już  w niedzielę mecz na który czekają wszyscy miłośnicy piłki nożnej. W wielkim finale zmierzą się reprezentacje Niemiec i Argentyny. Po imponującej wygranej 7-1 z Brazylią, Niemcy są faworytami spotkania. Choć trudno jest prorokować wynik meczu pewne jest jedno – Argentyna darmo skóry nie sprzeda. Messi wraz z całą drużyną zrobi wszystko, aby udowodnić kibicom, że dojście do finału nie było przypadkiem. Początek spotkania o godzinie 21.00.

Oba mecze dostępne są w aplikacji TVP Stream za darmo w ramach nowej oferty JUMP! w T-Mobile. Dzięki aplikacji – zarówno w domu, w zasięgu Wi-Fi, jak i poza nim – korzystając z transferu danych - możemy oglądać piłkarskie zmagania podczas Mundialu w Brazylii na żywo bez dodatkowych opłat. Dodatkowo TVP Stream oferuje również dostęp do specjalnych materiałów reporterskich zza kulis turnieju w Brazylii.

Od rozpoczęcia mistrzostw przed mobilnym ekranem w ramach aplikacji TVP Stream w T-Mobile JUMP! zasiadało średnio ponad 21 100 miłośników futbolu dziennie. Rekordowy pod tym względem był 19 czerwca, kiedy do aplikacji TVP Stream w JUMP! zalogowało się 32 300 osób.

T-Mobile JUMP! to łącznie sześć taryf. Najtańsza z nich dostępna jest już za 39,99 zł i jest przeznaczona dla klientów podpisujących umowę bez telefonu. W każdej z ofert abonent otrzyma nielimitowane minuty oraz SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. Jednocześnie będzie mu przysługiwał pakiet danych od 250 MB (49,99 zł) do 2 GB (199,99 zł). Każda z taryf wykorzystuje najnowszą technologię LTE.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3507 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Juko (31.61.140.xxx) @ 2014-07-14 10:03:

    Co do samego streamingu to aż łezka w oku się kręci, jak człowiek przy kontekstowej relacji siedział, jak nie miał telewizora pod ręką :) streaming naprawdę dawał radę na smarfonie mam nadzieje, że to nie ostatnia tego typu akcja :)

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum