Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Galaxy Tab S z muzyczną niespodzianką w sieci Komputronik

Gadżety, Inne 2014-07-15 13:37

Komputronik.pl przygotował dla swoich klientów ofertę związaną z przedsprzedażą tabletu Samsung Galaxy Tab S. Wszyscy, którzy przedpremierowo zakupią urządzenie otrzymają w prezencie słuchawki Samsung LEVEL On o wartości 859 zł.

W ofercie sklepu znalazły się dwa modele - o przekątnej 8,4” i 10,5”. Do konstrukcji tabletu użyty został ekran Super AMOLED, który wyświetla obraz w rozdzielczości WQXGA 2560 x 1600 pikseli i proporcjach obrazu 16:10. Pozwala to na pokazanie 94% zakresu barw Adobe RGB.

Urządzenie wykorzystuje Android 4.4 KitKat i jest w stanie korzystać ze wszystkich rozwiązań tego systemu operacyjnego. Jego główną zaletą jest wielozadaniowość. Użytkownik może otworzyć przeglądarkę w trakcie rozmowy telefonicznej i wyszukiwać potrzebne informacje na bieżąco. Urządzenie daje też możliwość połączenia się z komputerem stacjonarnym i skorzystania z jego zasobów, nawet będąc poza biurem. Dodatkowo, tablet zabezpieczony jest czytnikiem linii papilarnych.

Głównym przeznaczeniem Galaxy Tab S jest rozrywka. Rozdzielczość i jasność ekranu świetnie sprawdzają się podczas oglądania filmów, a Adaptacyjny Wyświetlacz potrafi dostosować parametry do tego, w jakich warunkach wyświetlany jest obraz. Niewielka waga urządzenia sprzyja korzystaniu z niego w każdej sytuacji, a dzięki słuchawkom, które sklep komputronik.pl dodaje w prezencie do przedsprzedaży, można bez oporu słuchać muzyki i oglądać filmy nawet w zatłoczonym autobusie.

Słuchawki Samsung LEVEL On dedykowane są urządzeniom mobilnym, prezentują się stylowo i świetnie pasują do smukłego kształtu Galaxy Tab S. Nasi klienci dostaną je w prezencie wraz z półrocznym bezpłatnym abonamentem aplikacji Deezer, służącej do wyszukiwania, słuchania i dzielenia się ulubioną muzyką, która pozwoli w pełni cieszyć się tym niezwykłym urządzeniem – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Działu Marketingu Komputronik S.A.

Wielkość ekranu nie jest jedynym czynnikiem, który różni modele. Oba dostępne są w dwóch wersjach konfiguracyjnych: droższy posiada slot na kartę SIM i może łączyć się z siecią 4G, tańszy natomiast połączenie z Internetem uzyska za pomocą Wi-Fi. Dodatkowo urządzenia dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: titanium bronze oraz dazzling white.

Samsung Galaxy Tab S trafi do oficjalnej sprzedaży 18 lipca. W ofercie komputronik.pl dla fanów nowinek technologicznych z klasą jest on dostępny w przedsprzedaży. Szczegóły na stronie internetowej www.komputronik.pl oraz na www.facebook.com/komputronik.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3484 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum