Blog BazaTelefonów.pl
 

Blisko 225 tys. klientów T-Mobile oglądało transmisje TVP z mundialu na urządzeniach mobilnych

Operatorzy 2014-07-15 15:46

Blisko 225 tys. klientów T-Mobile przynajmniej raz zalogowało się do serwisu TVP Stream i obejrzało mecze Mistrzostw Świata lub materiały dodatkowe. To nie koniec współpracy: czas na mecze Legii w kwalifikacjach Ligi Mistrzów i kolejne projekty!

Rekord w liczbie odwiedzin aplikacji padł 19 czerwca, wówczas aż 32 tys. 300 kibiców za pośrednictwem TVP Stream w T-Mobile oglądało mecze: Kolumbia – Wybrzeże Kości Słoniowej; Urugwaj – Anglia oraz Japonia – Grecja. Sam emocjonujący finał pomiędzy Niemcami a Argentyną obejrzało 22 tys. 835 osób.

„Wnikliwie obserwujemy i analizujemy zmiany, które zachodzą w sposobie, w jaki Polacy oglądają telewizję. Coraz częściej zdarza się, że to nie telewizor jest głównym odbiornikiem sygnału TV – jego rolę w gospodarstwie domowym przejmują tablety, smartfony czy też notebooki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników postanowiliśmy połączyć multimedialną aplikację TVP Stream z naszą nową ofertą JUMP! i zaoferować im bezpłatny streaming rozgrywek o Puchar Świata” – powiedział Grzegorz Bors, Członek Zarządu T-Mobile, Dyrektor ds. Rynku Prywatnego.

Z badania przeprowadzonego w maju 2014 r. przez Pentagon Research wynika, że ze smartfonów i tabletów korzystamy praktycznie wszędzie - w pracy, w komunikacji miejskiej. Nie rozstajemy się z nimi nawet w domu, mimo że tam do dyspozycji mamy duży ekran telewizora.

„Cieszy nas zainteresowanie jednego z największych operatorów w Polsce transmisjami sportowymi TVP, które generują w tym roku rekordowe zainteresowanie nie tylko na antenie ale i w nowych mediach” – dodaje Marian Kubalica, zastępca dyrektora TVP Sport. “Współpraca z T-Mobile dala nam potężne wsparcie technologiczne oraz promocyjne.  Aplikacja TVP Stream z transmisjami TVP Sport znajdowała się na szczycie rankingów pobrań. Ciekawie zapowiadają się dalsze wspólne przedsięwzięcia mobilne”.

Dzięki T-Mobile JUMP! piłkarskie emocje związane z mundialem w Brazylii były zawsze na wyciągniecie ręki. Użytkownicy taryf JUMP!, poza dostępem do szybkiego internetu LTE, otrzymali możliwość oglądania na żywo meczów z Brazylii bez dodatkowych opłat – ani za korzystanie z aplikacji, ani za transfer danych. Co więcej, aplikacja TVP Stream oferowała również dostęp do specjalnych materiałów reporterskich zza kulis turnieju w Brazylii.

Już w najbliższych dniach posiadacze taryfy JUMP, również bez wykorzystywania danych z pakietów, będą mogli obejrzeć mecze drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów rozgrywane przez Legię Warszawa z mistrzem Irlandii St Patrick’s. Mecze rozegrane będą 16 i 23 lipca.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3434 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum