Blog BazaTelefonów.pl
 

mophiespacepack – obudowa do iPhone 5/5sz baterią i pamięcią

Gadżety 2014-07-16 09:11

iCorner, dział produktów konsumenckich Alstor, wprowadza do sprzedaży mophiespacepack– pierwszą na świecie obudowę z baterią i wbudowaną pamięcią do iPhone’a 5/5s.  spacepack umożliwia zwiększenie pojemności baterii nawet o 100% i rozszerzenie dostępnej pamięci o dodatkowe 16 GB lub 32 GB.

Podczas tworzenia mophiespacepack bazowano na projekcie wielokrotnie nagradzanej obudowy juicepackair. Etui zapewnia dodatkową energię oraz przestrzeń do przechowywania danych, a wszystko to przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i lekkiej, zwartej konstrukcji.
mophiespacepackumożliwia zapisanie do 32000 zdjęć, 28 godzin wideo lub 18000 piosenek. Ochronna obudowa o delikatnej konstrukcji zawiera potężny akumulator o pojemności 1700mAh, który zapewnia do 8 godzin rozmów, 10 godzin oglądania filmów i 40 godzin odtwarzania muzyki.

Dostępna bezpłatnie aplikacja Space umożliwia wygodne zarządzanie i udostępnianie plików zapisanych w pamięci obudowy spacepack. Automatycznie organizuje przechowywane dane, tworząc kolekcje ułatwiające odnajdywanie i prezentowanie poszczególnych plików.  Funkcje AirPlay oraz AirDrop dostępne są bezpośrednio z aplikacji Space.

Ochrona wszystkich krawędzi, przelotowe przyciski wyciszania, regulacji głośności oraz włącznika zapewniają komfortową obsługę telefonu. Wyprowadzone do przodu kanały akustyczne kierują dźwięk w stronę użytkownika, a LED-owy wskaźnik umożliwia sprawdzenie poziomu naładowania baterii.

Obudowy mophiespacepack są dostępne w sklepach partnerskich iCorner na terenie całego kraju, lista sklepów znajduje się na stronie http://www.icorner.pl/gdzie-kupic/

Źródło: iCorner.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2986 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum