Blog BazaTelefonów.pl
 

Wielkie testowanie GALAXY Tab S w strefie Laboratorium Tab S

Gadżety, Inne 2014-07-16 14:08

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży tabletu GALAXY Tab S w Polsce, firma Samsung Electronics przygotowała wydarzenie, podczas którego będzie można wypożyczyć, przetestować i samodzielnie wypróbować możliwości nowego produktu. W najbliższy weekend w CH Arkadia rusza strefa Laboratorium Tab S.

W drugiej połowie lipca do polskich sklepów trafi nowy tablet Samsung GALAXY Tab S. Premierze towarzyszyć będzie specjalna strefa, w której chętni będą mieli okazję sprawdzenia parametrów, wyglądu czy funkcji urządzenia. Strefa wspierana będzie przez specjalnych pomocników – szalonych naukowców, którzy wcielą się w rolę ekspertów i zaprezentują potencjał Tab S.

Wydarzenie będzie prawdziwą gratką dla wielbicieli nowinek i gadżetów technologicznych. Oprócz parametrów technicznych GALAXY Tab S, przedstawione zostaną także nietypowe funkcje i aplikacje tabletu, a goście będą mieli okazję przekonać się ile gazet czy e-booków może pomieścić jedno mobilne urządzenie. Każda osoba, która weźmie udział w testowaniu produktu, otrzyma upominek. Dodatkowo, na uczestników wszystkich testów, którzy zgromadzą najwyższą ilość punktów w przygotowanych konkurencjach, czekają specjalne nagrody.

W Laboratorium Tab S nie zabraknie również miejsca do zabawy dla najmłodszych. W specjalnie wydzielonej dodatkowej strefie prezentowane będą aplikacje i gry przygotowane z myślą o dzieciach.

Dzięki możliwości zwrotu zakupionego GALAXY Tab S w ciągu 14 dni, klienci będą mieli okazję wypożyczyć z Samsung Brand Store i samodzielnie przetestować urządzenie. Jeśli nie spełni ich oczekiwań, będą oni mogli zwrócić sprzęt, a jego wartość zostanie zwrócona. W przypadku, kiedy po dwóch tygodniach zdecydujemy się na zatrzymanie zakupionego sprzętu, jako prezent dostaniemy etui do Tab S. Istnieje również inna możliwość otrzymania darmowego etui. Każdy, kto zakupi nowy tablet i umieści przygotowaną przez siebie recenzję na stornie internetowej marki, będzie mógł odebrać prezent w salonie firmowym Samsung. Promocja potrwa do końca lipca.

Laboratorium Tab S odbędzie się dniach 18-19 lipca w sąsiedztwie Samsung Brand Store w warszawskim CH Arkadia.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3418 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum