Blog BazaTelefonów.pl
 

Wyjątkowy zestaw Sony – ultrasmukła Xperia T3 wraz ze SmartBand

Operatorzy 2014-07-18 15:42

Po raz kolejny T-Mobile – jako pierwszy operator na polskim rynku – zaoferuje swoim klientom jedno z najnowszych urządzeń na rynku. 21 lipca wprowadzi bowiem w przedsprzedaży na T-Mobile.pl smartfon Sony Xperia T3 w wyjątkowym zestawie z Sony SmartBand.

T-Mobile Polska podtrzymuje trend bycia liderem w dostarczaniu swoim klientom innowacyjnych usług, ale także w rozbudowywaniu swojej oferty o najnowsze urządzenia. Tym razem proponuje smartfon Sony Xperia T3, określany jako najcieńszy phablet na świecie. Terminal wyposażony jest w 5,3-calowy wyświetlacz Triluminos o rozdzielczości 1280x720 px. Nad stabilną i płynną pracą aparatu czuwa procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1,4 GHz i 1GB pamięci RAM. Urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Smartfon idealnie sprawdzi się w pracy zdalnej, dzięki modułowi zapewniającemu dostęp do najnowszej i najszybszej sieci LTE, wyposażony jest także w technologie Bluetooth 4.0 oraz NFC. To wszystko przy wadze zaledwie 148g.

Sony Xperia T3 jest oferowana wraz z opaską SmartBand, a tylko na przedsprzedaży w sklepie internetowym T-Mobile.pl klient otrzyma dodatkowo zestaw trzech wymiennych opasek w różnych wariantach kolorystycznych.

Oferta dedykowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów o warunkach promocji, jak i o samym urządzeniu dostępnych będzie na dedykowanej zakładce na stronie www.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3841 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum