Blog BazaTelefonów.pl
 

NaviExpert przedłuża abonamenty za darmo i rozdaje nagrody

Aplikacje, GPS 2014-07-22 14:51

NaviExpert, dostawca nawigacji na smartfony i tablety, wprowadza nowy program lojalnościowy, w ramach którego każda godzina przejechana z aplikacją wraca do użytkownika w postaci pięciu godzin nowego abonamentu NaviExpert Extra.

Celem programu „Przedłuż sobie” jest nagradzanie najaktywniejszych użytkowników aplikacji. Do tej pory użytkownicy nawigacji za każdą godzinę wyjeżdżoną z NaviExpertem otrzymywali w zamian dwie godziny dodatkowego abonamentu. Teraz to się zmienia. Wraz z wejściem nowego programu lojalnościowego, który obejmuje wszystkie kanały dystrybucji aplikacji: stronę getne.pl, Google Play, Windows Phone Store oraz AppStore, zamiast dwóch godzin, do użytkowników aplikacji będzie wracać ich aż pięć.

Aby wziąć udział w programie „Przedłuż sobie” należy posiadać odpowiednią wersję aplikacji NaviExpert wraz z aktywnym abonamentem nawigacyjnym – NaviExpert bezpłatny test 7 dni, NaviExpert 1 miesiąc (z wyłączeniem subskrypcji), 1 rok lub 24 miesiące. By przystąpić do programu należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną na stronie www.naviexpert.pl/przedluzsobie

Ale to nie wszystko! Wraz ze startem nowego programu lojalnościowego, NaviExpert rusza z kolejną edycją konkursu „Przedłuż sobie”, w ramach którego użytkownicy biorący udział w programie będą rywalizować w rankingu. Dla najaktywniejszych użytkowników NaviExpert przygotował nagrody: iPhone 5s, iPad Mini, vouchery na paliwo, licencje na nawigację oraz powerbanki.

Start nowego programu lojalnościowego oznacza jeszcze jedno - pożegnanie z systemem punktów partnerskich, które użytkownicy aplikacji otrzymywali przy zakupie abonamentów i mogli je wymienić na rabat podczas zakupów kolejnych licencji. Zgromadzone punkty będzie można wymienić jeszcze przez kolejny rok na rabat przy zakupach licencji za pośrednictwem strony: www.naviexpert.pl

Źródło: NaviExpert

Wojtek Konopa, wyświetlono 4213 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum