Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe oblicze Plusa w Internecie

Operatorzy 2014-07-24 17:27

Duża niespodzianka spotka dziś wszystkich odwiedzających stronę internetową Plusa. Operator uruchomił swój nowy portal, który wyróżnia się prostą strukturą i intuicyjną nawigacją. Wszystko to zostało osadzone w eleganckiej szacie graficznej, co nadaje nowoczesnego wyglądu i jest przyjazne dla użytkowników. Szukasz oferty dla siebie? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów i usług Plusa? Od dziś jest to dużo prostsze.

Skąd wiemy, że nowa strona ma wyglądać tak, a nie inaczej? Plus, przygotowując projekt zastosował się nie tylko do wytycznych ekspertów, ale również do preferencji klientów. Dzięki temu strona przystosowana jest do szerokiego portfolio sprzętu na jakim dziś klienci korzystają z internetu, a jednocześnie prosta i intuicyjna w nawigowaniu.
 
Nowy portal www.plus.pl został w całości zaprojektowany zgodnie z wytycznymi RWD (Responsive Web Design). Wygląd, funkcjonalności i układ poszczególnych stron dostosowują się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, z którego aktualnie korzysta użytkownik. Stworzone w tej technice strony są uniwersalne i czytelnie prezentują swoją zawartość zarówno na ekranie komputerów, jak i ekranach tabletów czy smartfonów.

Serwis podzielony został na trzy czytelne dla każdego użytkownika części:

  • Telefony i urządzenia (tablety, laptopy, routery, konsole),
  • Oferta (w tym oprócz oferty telekomunikacyjnej oferta Plus Banku, energii elektrycznej oraz telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, w tym oferty w ramach programu smartDOM z 50 proc. rabatem na drugi produkt)
  • Strefa Klienta (usługi dodatkowe, pomoc).

Klienci mogą teraz wybierać spośród wielu spersonalizowanych propozycji produktów i usług Plusa tę ofertę, która najlepiej dopasowuje się do ich oczekiwań i zaspokaja potrzeby.
          
„Nowa strona Plusa, to nie proste odświeżenie dotychczasowego jej wyglądu. Całkowicie zmieniona została struktura serwisu, a na użytkowników czeka również szereg ułatwień pozwalających między innymi samodzielnie dopasować ofertę do własnych potrzeb.” – mówi Paweł Wróbel Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Ofertą ds. Portali i Sprzedaży Internetowej w Plusie. – „Nowa szata graficzna powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających internautów, a funkcjonalność serwisu zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów.”

Wygląd i struktura nowego portalu www.plus.pl zostały zaprojektowane na podstawie badań i analiz potrzeb użytkowników we współpracy z liderem rozwiązań e-commerce w Polsce – Divante Sp. z o.o. Portal wykorzystuje najlepsze rozwiązania i najwyższe standardy z obszaru projektowania stron internetowych, dzięki czemu nawigacja i wybór oferty są niezwykle proste i intuicyjne.

Partnerem technologicznym projektu jest Asseco Poland.

Zobacz nową stronę www.plus.pl

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3609 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum