Blog BazaTelefonów.pl
 

Etui HTC Dot View z nowymi, inteligentnymi funkcjami

Gadżety 2014-07-28 14:22

HTC uzupełnił swoje popularne etui Dot View - po raz pierwszy zaprezentowane wraz z modelem HTC One (M8) - o kolejną, inteligentną funkcję oferującą możliwość sprawdzenia czasu i pogody, a także odbierania powiadomień na temat przychodzących smsów, maili i połączeń.

Funkcja dostępna jest poprzez aktualizację aplikacji Dot View, którą ściągnąć można ze sklepu Google Play. Aktualizacja Dot View zapewnia również możliwość personalizacji tła oraz inne opcje, które dodatkowo ułatwiają przeglądanie notyfikacji bez uprzedniego podświetlania ekranu.

Dzięki 18 domyślnym motywom oraz możliwości wyboru zdjęcia z galerii lub aparatu fotograficznego, użytkownicy mają szansę stworzyć własną, odzwierciedlającą nastrój, osobowość i styl, tapetę Dot View. Funkcja ponownego wybierania numeru może być aktywowana poprzez przesunięcie palcem do góry po etui, co zapewni również dostęp do trzech ostatnich połączeń. Natomiast przesunięcie palcem w lewo, bądź w prawo po urządzeniu umożliwi poruszanie się po powiadomieniach o mailach, smsach, poczcie głosowej i informacjach na temat połączeń.Możliwe jest również dostosowanie ustawień do indywidualnych preferencji, dzięki którym to sami użytkownicy będą  decydować czy chcą, aby wyświetlane były trzy ostatnie połączenia, czy może jednak wolą całkowicie pominąć zabezpieczenia i tym samym uzyskać szybszy dostęp do danych.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3517 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum