Blog BazaTelefonów.pl
 

Promocja LG G3 w T-Mobile

Operatorzy 2014-08-06 22:02

T-Mobile wprowadza nową promocję – Klienci, którzy zdecydują się na zakup eleganckiego smartfona LG G3 otrzymają voucher o wartości 500 zł do realizacji w szkole New Gate na wakacyjne kursy windsurfingu lub kitesurfingu. Oferta dostępna jest wyłącznie poprzez sklep internetowy Operatora.

Każdy Klient T-Mobile, który zakupi smartfona LG G3 przez sklep internetowy Operatora (www.t-mobile.pl) otrzyma nagrodę w postaci vouchera o wartości 500 zł. Voucher można zrealizować do 30 września 2015 roku, w szkole New Gate na Półwyspie Helskim. W ofercie dostępne są kursy kitesurfingu i windsurfingu od podstaw, które z pewnością urozmaicą wakacyjny czas. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

LG G3 to 5,5-calowy smartfon z wyświetlaczem IPS LCD, elegancką obudową oraz aparatem 13 Mpx posiadającym funkcję nagrywaniu filmów w jakości 4K Ultra HD. Urządzenie waży zaledwie 149 gramów. Sercem telefonu jest czterordzeniowy procesor 2,5 GHz  Qualcomm Snapdragon. Wbudowana pamięć wewnętrzna wynosi 16 GB, a pamięć zewnętrzna Micro SD jest rozszerzalna do 128 GB. G3 został wyposażony w niezwykle wydajną baterią, która w stanie czuwania może wytrzymać aż 553 godziny.

LG G3 świetnie nadaje się na wakacyjną przygodę ze sportami wodnymi. Wysoka specyfikacja techniczna aparatu pozwali uwiecznić przeżyte chwile w najlepszej jakości zdjęć i filmów.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3709 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum