Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa wersja aplikacji PiersiBadacze

Aplikacje 2014-08-06 22:05

W tegorocznej edycji kampanii „Rak. To się leczy!”, powstała nowa wersja aplikacji PiersiBadacze. Została ona wzbogacona zarówno o ciekawe funkcje, jak i nowych bohaterów.

Duża popularność aplikacji PiersiBadacze sprawiła, że organizatorzy kampanii, we współpracy z ING Życie, postanowili stworzyć jej nowszą, jeszcze bardziej użyteczną wersję, oraz poszerzyć grono „instruktorów” samobadania o piosenkarza Rafała Brzozowskiego i aktora Tomasza Ciachorowskiego.

Co nowego w aplikacji?
Nowa wersja aplikacji na smarftony dostępna jest dla systemów Android oraz iOs. Pomaga ona kobietom określić m.in. optymalny czas na samobadanie piersi oraz ustawić przypomnienie w wybranym przez użytkowniczkę dniu cyklu. Wystarczy, że w MOIM PROFILU wpisze się długość cyklu i datę ostatniej miesiączki oraz wskaże znanego Polaka, który  przypomni o samobadaniu. Ale PiersiBadacze to także możliwość kontrolowania swojej wagi i współczynnika BMI, co sprawdza się w zakładce MONITORUJ WAGĘ. W aplikacji można też znaleźć zbiór informacji i zasad związanych z profilaktyką nowotworów – wystarczy wybrać  swoją grupę wiekową, by przypomnieć sobie, jakie badania i z jaką częstotliwością są zalecane kobietom w naszej grupie wiekowej (KALENDARZ ZDROWIA). Warto dodać, że aplikacja PiersiBadacze została nagrodzona w prestiżowym konkursie Mobile Trends Awards 2013 jako najlepsza aplikacja w kategorii „Sport i zdrowie”.

Konkurs na PiersiBadcza!
W ramach kampanii promującej aplikację ruszył też konkurs na nowych PiersiBadaczy, którzy mogą wygrać udział w aplikacji u boku gwiazd oraz atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu oraz jego przebieg można śledzić na stronie www.piersibadacze.pl. Konkurs trwa od 1 do 21 sierpnia.

Źródło: Multipr.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3497 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum