Blog BazaTelefonów.pl
 

Wydajny i elegancki tablet Huawei MediaPad T1 8.0 już w Polsce

Gadżety 2014-08-20 21:29

Na polski rynek wkracza tablet Huawei Media Pad T1 8.0. Jest on już dostępny w ofercie sieci Plus.To wyjątkowe urządzenie łączyw sobie szyk i elegancję, charakterystyczne dla producenta, oraz wydajne podzespoły, które zapewnią sprawne działanie wielu aplikacji i płynność systemowi Android 4.3 (Jelly Bean).


 

Huawei Media Pad T1 8.0wyposażony jest w 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD 1280x800, 4-rdzeniowy procesor wykonany w technologii 28nm, dzięki czemu pobiera o wiele mniej energii oraz układ graficzny Qualcom Adreno 302 GPU, który zapewni niesamowite wrażenia wizualne. Tablet ma jedyne 7.9 mm grubości i waży niespełna 360g, dzięki czemu nie będzie stanowił dodatkowego obciążenia w podróży. Obudowa została wykonana ze stopu lekkich metali, co nadaje urządzeniu dyskretną elegancję i jednocześnie odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Możliwości, jakie oferuje system Android 4.3 w połączeniu z unikalną nakładką Huawei Emotion UI 1.6, sprawiają, że Huawei Media Pad T1 8.0 to doskonałe urządzenie do pracy lub do zabrania na wakacje. Personalizacja pulpitów pozwoli odwzorować cyfrowe życie, a setki tysięcy aplikacji dostępnych w sklepie Google Play ułatwi dostosowanie urządzenia do każdego trybu pracy. Tablet posiada wbudowany moduł GPS, który nie tylko pozwoli wytyczyć najkrótszą trasę, lecz także pomoże zlokalizować znajdujące się w pobliżu i warte zaobaczenia atrakcje. Tylna kamera z matrycą 5 megapikseli uchwyci w wysokiej jakości najlepsze wspomnienia z podróży, a przednia umożliwi wygodne rozmowy z najbliższymi lub służbowe wideokonferencje. Łączność z internetem zapewnia wbudowany moduł Wi-Fi, a także szybki modem 3G.

Huawei Media Pad T1 8.0 łączy w sobie najwyższą wydajność z elegancką stylistyką. Niewielka waga i rozmiar ułatwiają wygodne korzystanie z multimediów w dowolnym miejscu i czasie.

Dostępność:
Huawei Media Pad T1 8.0 dostępny jest w sieci Plus:

  • W ofercie „POWER LTE Internet z laptopem lub tabletem na 24 miesiace” w cenie 3zł w abonamencie 99,90zł.
  • W ofercie „POWER LTE – Internet ze sprzętem na 36 rat” już przy opłacie miesięczniej wynoszącej 54,90zł.

Źródło: Huawei

Wojtek Konopa, wyświetlono 3392 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum