Blog BazaTelefonów.pl
 

Wybierz najlepszą dla siebie książkę do słuchania i pobierz ją za darmo dzięki T-Mobile

Inne, Operatorzy 2014-08-22 22:34

Powieść historyczna „Rodzina Borgiów” a może kryminał pt. „Wołanie kukułki”? Bez względu na to, jaki rodzaj literatury preferujesz, dzięki nowej subskrypcji w T-Mobile masz pełen dostęp do biblioteki 4000 tytułów z serwisu Audioteka.pl.

T-Mobile uruchamia nowy rodzaj subskrypcji dla serwisu Audioteka. Dzięki niej klienci operatora uzyskują pełny dostęp do tej największej „biblioteki” w Polsce. Za pośrednictwem dedykowanej aplikacji użytkownicy mogą wybierać spośród puli 4000 tytułów.

Miesięczny koszt subskrypcji wynosi 19,90 zł a w ramach tej kwoty użytkownicy otrzymają 1 żeton do wymiany na dowolny audiobook z serwisu Audioteka. Pierwszy miesiąc  korzystania z subskrypcji jest darmowy. Aby aktywować usługę należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści A pod numer 8017.

Dodatkowo już teraz na nowych oraz przedłużających umowy klientów T-Mobile czeka wyjątkowy prezent od Operatora – voucher na 1 z 4 darmowych audiobooków. Do wyboru będą takie pozycje jak kryminał pt. „Wołanie kukułki” napisany przez Robert Galbraith; historia chorej na raka nastolatki „Gwiazd naszych wina”, powieść historyczna „Rodzina Borgiów”, której autorem jest Mario Puzo, a także powieść dla ceniących sobie humor - „Stulatek, który wyskoczył przez okno”.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3462 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Kamil (164.126.240.xxx) @ 2014-08-25 10:53:

    Polecam przetestować, sam jestem wzrokowcem, ale przestawić jest stosunkowo łatwo, zwłaszcza w przypadku literatury typowo rozrywkowej

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum