Blog BazaTelefonów.pl
 

Huawei Ascend P7 nagrodzony „European Consumer Smartphon 2014 – 2015”

Telefony 2014-08-22 22:37

Huawei został nagrodzony przez European Imaging and Sound Association (EISA)w kategorii „European Consumer Smartphone 2014-2015”. Wyróżnienie otrzymał najnowszy, flagowy smartfon Huawei Ascend P7.To kolejna w ostatnich dwóch latach nagroda EISA w tej kategorii dla Huawei- w zeszłym roku firma odebrała nagrodę „European Consumer Smartphon 2013-2014” za model Ascend P6, niezwykle smukły i stylowy smartfon, którego premiera odbyła się w czerwcu ub. r.

Nowy Ascend P7 oparty na technologii 4G LTE na nowo definiuje wizerunek perfekcyjnego smartfona. EISA doceniła Ascenda P7 m.in. za doskonały design pokrytej szkłem obudowy, dostępnej w bieli lub czerni. Nie bez znaczenia w ocenie jurorów była również atrakcyjna cena urządzenia. Oceniający zwrócili także uwagę na zainstalowane dwa aparaty fotograficzne, które pozwalają na wykonywanie doskonałej jakości zdjęć: typu selfie, przy użyciu przedniego 8 megapikselowego aparatu fotograficznego, a także fotografii w wysokiej rozdzielczości możliwych dzięki głównej kamerze 13 Mpix z podświetleniem led, wspartej specjalnym oprogramowaniem.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tej nagrody. Traktujemy ją jako kolejny dowód na to, że Huawei jest firmą wyznaczającą nowe standardy branżowe i redefiniującą istniejące dotychczas sposoby projektowania smartfonów” – powiedział Shao Yang, Vice President of Marketing, Huawei Consumer Business Group. Dodał również: „Mamy jeszcze więcej asów w rękawie i zaprezentujemy je na IFA 2014. Nieustająco pracujemy nad tym, aby nasze hasło „Make it Possible” oznaczało, dla coraz szerszego grona osób,radość i przyjemność z użytkowania nowych technologii”.

Zaledwie w ciągu dwóch miesięcy od swojej premiery w Paryżu, w maju 2014 roku, Ascend P7 dostępny był już w Europie, krajach Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Łacińskiej, gdzie sprzedał się w blisko dwóch milionach egzemplarzy. W Europie Ascend P7 dostępny jest w ofercie głównych operatorów takich jak Vodafone, Telefonica, H3G, and Carphone Warehouse, największego sprzedawcy smartfonów w Wielkiej Brytanii oraz w ofercie największych e-sprzedawców, takich jak Amazon.

We wrześniu 2013 roku, Huawei Ascend P6 otrzymał tytuł „European Consumer Smartphone 2013–2014” i został określony jako „zaskakująco dobrze wyposażony smartfon w bardzo atrakcyjnej cenie”. Ascend P6 jest aktualnie dostępny w ponad 100 krajach i od czasu premiery sprzedał się w ponad czterech milionach egzemplarzy. Huawei zajmuje trzecie miejsce w światowym rankingu sprzedaży smartfonów za pierwszy kwartał 2014 roku, a w 2013 Canalys, IDC i Strategy Analitycs określiło chińską firmę jako tę, która może się pochwalić najwyższym wzrostem sprzedaży postępującym z roku na rok wśród wiodących producentów.

Źródło: Partnersi.com.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3536 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum