Blog BazaTelefonów.pl
 

Konto Direct w ING - Mobilnie, szybko, prosto… także dla firm

Aplikacje, Inne 2014-08-25 10:14

ING Bank Śląski kontynuuje kampanię reklamową Konta Direct. Tym razem bank promuje nowe Konto Direct dla Firmy, pokazując zalety bankowości mobilnej. Podobnie jak w poprzednich spotach towarzyszących kampanii, podkreślona została szybkość bankowania przez telefon.

„Stały dostęp do konta jest bardzo ważny, szczególnie dla osób, które prowadzą własny biznes. W ING Banku Śląskim oferujemy aplikację mobilną, dzięki której firmy mogą zarządzać swoimi finansami 24h na dobę. Korzystanie z aplikacji mobilnej jest bardzo proste. Czasami trudniej jest znaleźć telefon... A gdy telefon się znajdzie, jest już prosto i szybko, co Marek Kondrat puentuje słowami: „Nie wiemy ile zwykle szukasz telefonu, ale wiemy ile trwa bankowanie przez telefon. Krótko” – mówi Barbara Pasterczyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w ING Banku Śląskim.

Aby odróżnić kampanię Konta Direct dla Firmy od komunikacji konta dla klientów indywidulanych, w spocie wykorzystany został motyw przelewu ZUS, który jednoznacznie kojarzy się z małymi firmami.

Źródło: ING

Wojtek Konopa, wyświetlono 3698 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum