Blog BazaTelefonów.pl
 

Specjalna promocja dla studentów i nauczycieli na Internet w Plusie

Operatorzy 2014-09-01 14:51

Od 2 września wszyscy studenci i nauczyciele akademiccy mogą skorzystać ze specjalnej promocji na Internet Power LTE w Plusie! Po podpisaniu umowy jedynie na 12 miesięcy W ramach promocji umowa ze sprzętem (modem lub router) podpisywana jest tylko na 12 miesięcy, z czego 3 miesiące są bez opłat! Kolejną nowością jest wprowadzony do oferty Plusa pakiet bezpieczeństwa chroniący przed zagrożeniami płynącymi z sieci. Ochrona Internetu i Plus Chmura dostępne są dla wszystkich klientów ofert abonamentowych w sieci Plus.

By skorzystać z promocji studenckiej wystarczy okazać w punkcie sprzedaży sieci Plus swoją legitymację studencką lub nauczycielską oraz dowód osobisty. W Internet Power LTE każdy znajdzie ofertę dopasowaną do swoich potrzeb, a do wyboru są modemy i routery już za 3 zł. Promocja trwa do końca października br.

Niezależnie w ofercie Plusa znajduje się także bardzo atrakcyjny sprzęt do korzystania z Internetu. Jest to poręczny i wygodny tablet LG G Pad 8.0 za 0 zł na start i opłacie miesięcznej 59,95 zł w programie smartDOM dla klientów Plus i Cyfrowego Polsatu. W ofercie jest również laptop HP Pavilion x360 w zestawie z modemem LTE, który w programie smartDOM dla klientów Plus i Cyfrowego Polsatu dostępny jest za 0 zł na start i łącznej opłacie miesięcznej 69,95 zł.

Kolejną nowością w ofercie Plus Internet jest oferta pakiet bezpieczeństwa chroniącego przed zagrożeniami płynącymi z sieci – Ochronę Internetu oraz 5 GB darmowej Plus Chmury!

Ochrona Internetu daje możliwość ochrony aż trzech dowolnych urządzeń na raz. Zapewnia pełną ochronę komputera, tabletu i telefonu, przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem oraz spamem. Posiada też dodatkową opcję „ochrony rodzicielskiej”, która pozwala ustawić ograniczenia dotyczące korzystania z Internetu i przez dziecko i chroni przed niepożądanymi treściami oraz daje pełną kontrolę nad czasem, w jakim łączy się ono z siecią.

Klienci otrzymują też do dyspozycji 5 GB darmowej Plus Chmury, czyli podręcznej i bezpiecznej przestrzeni dyskowej, gdzie można przechowywać wszystkie swoje dokumenty, zdjęcia, muzykę oraz filmy.

Korzystanie z usług Ochrona Internetu i Plus Chmura przez pierwszy okres rozliczeniowy jest za darmo, a później jest płatne 9 zł.

Dla klientów ofert abonamentowych usługa Plus Chmura 25 GB aż do odwołania dostępna będzie w cenie 6 zł.

Specjalna promocja na Internet dla studentów i nauczycieli akademickich będzie dostępna również w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3570 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum