Blog BazaTelefonów.pl
 

Diesel Black Gold prezentuje szyty na miarę Samsung Gear S

Gadżety 2014-09-10 15:03

Samsung ogłosił nawiązanie wyjątkowej współpracy z firmą Diesel Black Gold, dzięki której Samsung Gear S zaistnieje na wybiegach mody. To partnerstwo oznacza unię innowacyjnych technologii i wzornictwa firmy Samsung ze współczesną, unikalną marką świata mody Diesel Black Gold.

Andreas Melbostad, dyrektor kreatywny Diesel Black Gold, zaprojektował serię szytych na miarę akcesoriów dla rewolucyjnego smartwatcha Samsung Gear S. Produkty zadebiutują na wybiegu podczas pokazu prezentującego wiosenno-letnią kolekcję marki na 2015 rok. Wykorzystując innowacyjną technologię Samsung jako bazę, zespół kreatywny Diesel Black Gold stworzył kolekcję prawdziwych perełek, o różnych kształtach, kolorach i detalach. Wszystkie charakteryzuje kultowy pazur tej nowoczesnej współczesnej marki. Elementy kolekcji SS 15, zainspirowane stylizacjami gwiazd rocka nowej fali i zadziornością nurtu rockabilly, zostały wykorzystane do nadania urządzeniu ostrzejszego wyglądu, widocznego w niepowtarzalnych skórzanych i metalowych detalach.

- Angażujemy się we współpracę z markami, które są inspiracją dla mody i pozwalają ludziom na wyrażanie ich osobistego stylu, mówi Younghee Lee, wiceprezes ds. globalnego marketingu w dziale IT i komunikacji mobilnej firmy Samsung. - Nasza współpraca z Diesel Black Gold jest niezwykle ważna, jako że stanowi wizytówkę unii mody i technologii oraz wskazuje kierunek, w którym zmierzają urządzenia przenośne, coraz bardziej obecne w życiu codziennym.

Andreas Melbostad komentuje: -Moją intencją było wziąć Gear S i wstrzyknąć mu DNA marki Diesel Black Gold. Stworzenie spersonalizowanej wersji tego urządzenia okazało się niezwykle interesującym wyzwaniem. W rezultacie zegarek wyraża i podkreśla osobowość użytkownika.

Samsung i Diesel nakręcą razem sferyczny film z pokazu Diesel Black Gold, który będzie można obejrzeć na urządzeniu Samsung Gear VR. Odtwarzany na Gear VR, dostarczy użytkownikowi niesamowitych, niepowtarzalnych wrażeń z pokazu.

O Samsung Gear S i Gear VR
Zaprojektowany z eleganckim, zakrzywionym wyświetlaczem Super AMOLED i elastycznym paskiem, Samsung Gear S wygodnie układa się na nadgarstku użytkownika. Dzięki łączności 3G Samsung Gear S oferuje nowe możliwości i zapewnia konsumentom swobodę życia w ruchu. Okulary Samsung Gear VR dostarczają widzom nieporównywalnych z innymi doświadczeń. 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD Super AMOLED smarfona Galaxy Note 4 gwarantuje wciągające, wspaniałe obrazy w najlepszej na rynku urządzeń przenośnych rozdzielczości. Zdjęcia oraz więcej informacji na stronie: www.samsungmobilepress.com.

O Diesel Black Gold
Diesel Black Gold jest najlepszym przejawem dziedzictwa firmy Diesel. Linia, zaprojektowana przez Andreasa Melbostada, wynosi lekceważącą nutę i innowacyjną technologię marki Diesel na wyżyny jakości i doskonałości. Wyraża DNA marki i przenosi je na terytorium nowoczesnej współczesnej mody.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, wyświetlono 3290 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum