Blog BazaTelefonów.pl
 

XQISIT ubiera iPhone’a 6

Gadżety 2014-09-12 13:09

Pojawił się długo wyczekiwany, nowy iPhone, a wraz z nim portfolio dedykowanych akcesoriów od XQISIT. W samą porę, tuż po premierze marka słynąca z projektowania wysokiej klasy akcesoriów do flagowych modeli urządzeń mobilnych proponuje użytkownikom iPhone’a 6 różnorodne etui, akcesoria typu wallet case oraz booklety. Produkty są już dostępne w nowym sklepie online www.xqisit.com, a niedługo będzie je można nabyć także u wyselekcjonowanych resellerów.

“iPhone 6 od Apple zapowiada się ponownie na sprzedażowy hit nadchodzących miesięcy,” ocenia Timo Treudt, szef marki XQISIT. “Cieszymy się z faktu, że na tym etapie możemy już zaoferować dedykowane akcesoria do najnowszego wcielenia iPhone’a, a co za tym idzie zagwarantować jego nabywcom odpowiednią ochronę.” iPhone 6 jest cieńszy niż jego poprzednik, ma też większy wyświetlacz. Oko tylnej matrycy aparatu wystaje nieco poza obręb obudowy. Design etui XQISIT dedykowanych do iPhone’a 6 precyzyjnie koresponduje z jego smukłą powłoką.

Portfolio akcesoriów XQISIT przeznaczonych dla nowego flagowca Apple jest bardzo różnorodne. Znajdziemy w nim etui typu hard cases, flip covers, wallet czy booklet - a wszystkie zapewniają optymalną ochronę bez ingerowania w funkcjonalność smartfona. Na przykład biznesowy pokrowiec typu wallet, oprócz przestrzeni okalającej obudowę smartfona dysponuje także miejscem na wizytówkę. W ofercie marki XQISIT znalazły się także nowe flip covery w różnorodnych kolorach, ultracienkie etui z linii iPlate i iPlate Glossy oraz poręczne FlexCase wykonane z termoplastycznego poliuretanu. Ceny nowych iGadżetów marki XQISIT zawierają się w przedziale 49,90 - 149,90 zł brutto.

Źródło: XQISIT

Wojtek Konopa, wyświetlono 3308 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum