Blog BazaTelefonów.pl
 

Dwa świetnie wyposażone tablety Colorovo CityTab Lite

Gadżety 2014-09-17 09:41

Seria ekonomicznych tabletów CityTab Lite powiększy się o dwa nowe modele - CityTab Lite 7,85” 3G GPS oraz CityTab Lite 10” 3G GPS. Za cenę nie przekraczającą 400 zł możemy mieć tablet wyposażony we wszystkie cechy, które spodziewamy się otrzymać w droższych modelach. CityTab Lite 7,85” 3G GPS oraz jego większy 10-calowy brat sprawdzą się w niemal każdej sytuacji.

O dobrą zabawę i wygodę użytkowania dba wydajny procesor 1,2 GHz Dual Core, który wraz z 1 GB RAM zapewnia płynne działanie gier i aplikacji multimedialnych. Swobodnie można korzystać nawet z kilku aplikacji jednocześnie bez obawy o jakość pracy.

W podróży oba modele odnajdą się w roli przewodników. Wykorzystując wbudowane moduły GPS oraz 3G, łatwo dotrzemy do celu przy wykorzystaniu map i geolokalizacji. Również w mieście tablety wykorzystają możliwości jakie dają najnowsze programy. Korzystając z wytycznych GPS oraz stałego połączenia z internetem otrzymamy od odpowiednich aplikacji informacje o pogodzie czy aktualnych promocjach w sklepach dotyczące tylko miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Decydując się na CityTab Lite 7,85” lub 10” 3G GPS, być może nie potrzeba zabierać ze sobą jednocześnie tabletu i telefonu. Wbudowany modem GSM umożliwia bowiem prowadzenie rozmów telefonicznych bezpośrednio poprzez mikrofony i głośniki wbudowane w urządzenia jak również poprzez dołączone zestawy słuchawkowe. Pozostaje do wyboru tylko przekątna ekranu. 7,85” zapewnia komfort w transporcie i korzystaniu tabletu w drodze. Natomiast model 10-calowy z pewnością dostarczy dużo pozytywnych doznań związanych z multimediami takimi jak gry czy filmy.

Dwa najnowsze tablety z rodziny Lite spotkają się z zainteresowaniem osób poszukujących tabletu, który za niewielkie pieniądze będzie posiadał wszystkie funkcje, które znajdziemy w droższych odpowiednikach. Oba urządzenia nie będą różnić się cenowo, a rekomendowana cena detaliczna modeli to 399 zł. Oferta Colorovo dostępna jest w sklepach internetowych takich, jak Morele.net, U3D, Reset, Agito.pl, X-kom.pl, a także w sieciach MediaMarkt i Saturn.

Źródło: Colorovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3339 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum