Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy produkt elektroniczny w punktach handlowych Kolportera

Inne 2014-09-18 09:31

Kolporter wprowadził we wszystkich swoich salonikach prasowych i salonach Top-Press sprzedaż kodów do gier na telefony z systemem operacyjnym Android.

– Nasz nowy produkt adresowany jest przede wszystkim do młodych klientów, gdyż to oni najchętniej korzystają z gier w mobilnych urządzeniach – mówi Anna Szwed z Biura Handlowego Kolportera. – Klient otrzymuje w saloniku wydruk, na którym oprócz kodu znajduje się również instrukcja, jak korzystać z doładowania. Następnie po połączeniu się przez telefon z internetem, wchodzi na stronę www.zabilon.pl (strona dostawcy kodów), wpisuje dziesięciocyfrowy kod i pobiera zakupioną przez siebie grę. W ten sposób uzyskuje do niej nielimitowany dostęp.

Przypomnijmy, że marcu br. w punktach handlowych sieci Kolportera – salonikach prasowych i salonach Top-Press – w ramach oferty „Spraw radość sobie i bliskim” wprowadzono sprzedaż doładowań do gier komputerowych na PC i konsol typu Xbox i Sony PlayStation.
W salonikach prasowych Kolportera od maja ub.r. dostępna jest też jednorazowa, elektroniczna karta płatnicza Paysafecard. Klient kupuje za gotówkę wydruk z kodem PIN, umożliwiającym bezpieczne dokonanie płatności online.

Źródło: Kolporter

Wojtek Konopa, wyświetlono 3305 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum