Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa aplikacja poświęcona karierze w Orange Polska

Operatorzy 2014-09-26 10:44

Ruszyła nowa aplikacja promująca www.orange.jobs – portal poświęcony karierze w Orange Polska. Powstała ona przy współpracy z agencjami Havas PR Warsaw oraz Havas Worldwide Warsaw i ma formę "walizki", do której kandydaci pakują swoje pasje.

Aplikację „Spakuj się na rozmowę z Orange” wspiera wizerunkowo-rekrutacyjna kampania reklamowa w internecie, obejmująca formaty rich mediowe, AdWords oraz działania w portalu społecznościowym Facebook.

Aplikacja zamieszczona na www.orange.jobs ma postać "walizki", do której można spakować swoje pasje i poprzez interaktywną układankę sprawdzić jakie zadania w Orange Polska najbardziej pasują do kandydatów. Orange podkreśla w ten sposób, że ceni ludzi ciekawych, którzy potrafią łączyć swoje zainteresowania z zaangażowaniem w pracy.

Za działania komunikacyjne wokół polskiej odsłony globalnego portalu firmy – www.orange.jobs odpowiada agencja Havas PR Warsaw. Koncepcja kreatywna i działania digitalowe powstały przy współpracy z Havas Worldwide Warsaw. Zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3598 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum