Blog BazaTelefonów.pl
 

Telefony DECT od Panasonic - promocja dla klientów sieci Media Expert

Telefony 2014-09-26 16:10

Od 1 września na klientów sklepów Media Expert czeka promocja na cyfrowe telefony bezprzewodowe od Panasonic z linii DECT. Wystarczy przynieść swój stary telefon domowy (dowolnej marki), by otrzymać 20% zniżki na jeden z najnowszych modeli Panasonic.

Linia cyfrowych telefonów bezprzewodowych DECT charakteryzuje się doskonałym wzornictwem - prostym i stylowym. Telefony Panasonic zostały wyposażone w wiele dodatkowych funkcji, między innymi - system lokalizacji przedmiotów (np. kluczy), inteligentne zarządzanie połączeniami oraz elektroniczną nianię. Wszystkie telefony posiadają duże wyświetlacze (wykonane w technologii LCD), dzięki czemu wyświetlany tekst oraz ikony są czytelne. Intuicyjne w obsłudze i solidne w wykonu telefony Panasonic z linii DECT doskonale sprawdzą się w każdym domu. Wyposażone w dodatkowe funkcje nie są już tylko narzędziami do wykonywania połączeń telefonicznych, stanowią również odpowiedź na nieustannie rosnące oczekiwania konsumentów wobec elektroniki użytkowej.

Promocja trwa od 1 września do 30 września br. i obejmuje wszystkie modele z linii DECT dostępne w sklepach Media Expert w całej Polsce. Wystarczy przynieść swój stary telefon stacjonarny i zostawić go w kasie sklepu, by otrzymać 20% zniżki na nowy egzemplarz od Panasonic.

Źródło: Panasonic

Wojtek Konopa, wyświetlono 3587 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum