Blog BazaTelefonów.pl
 

Ruszył II etap konkursu Zrób to z Lenovo

Inne 2014-10-02 11:41

30 września zakończyły się zgłoszenia do konkursu Zrób to z Lenovo. W drugim etapie internauci, drogą głosowania, wyłonią spośród wszystkich uczestników dziewiątkę finalistów, która zawalczy o główną nagrodę w postaci 30 000 złotych.

Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się 166 uczestników - Do'ersów Lenovo, pragnących podzielić się z innymi ludźmi swoją pasją, osobowością i dokonaniami. O ile w pierwszej edycji konkursu istniał podział na kategorie zainteresowań, to druga edycja stawia na całkowitą dowolność, dzięki której swoje zainteresowania może zaprezentować absolutnie każdy!

W dniu 1. października rywalizacja weszła w nową fazę. Aż do dnia 14. października internauci będą mogli głosować na profile Do'ersów, aby wyłonić spośród nich dziewiątkę finalistów. Każdego dnia będzie można oddać jeden głos na wybrane profile. Na głosujących internautów czekają nagrody w postaci tabletów LenovoTab A7.

Dziewiątka wyłonionych w tym etapie finalistów zostanie podzielona na trzy grupy, prowadzone przez znane osobowości świata rozrywki i sportu. Każdy z DO'ersów będzie musiał stworzyć pracę, dzięki której dowiedzie, że to właśnie on zasługuje na nagrodę główną. Zwycięzca konkursu Zrób to z Lenovo otrzyma 30 000 złotych na realizację swoich marzeń.

Wśród uczestników projektu nie brakuje ciekawych i pozytywnie zakręconych osób. W głosowaniu internautów prowadzi na razie Zuzanna Bogucka, która mimo swojego młodego wieku stała się inspiracją dla blisko 110 000 widzów śledzących jej kanał w serwisie YouTube. Po piętach depcze jej Adam Klonowski, 21-letni utalentowany DJ, kompozytor, tekściarz i artysta sceniczny. Na trzecim miejscu obecnie plasuje się Maja Mencel, która urzeczywistnia dziecięce marzenia, wykonując maskotki na podstawie ich rysunków.

Wszyscy inni Doersi biorący udział w konkursie zrywają z wszechobecną bylejakością i pragną pokazać innym, że życie pełne pasji, to życie ciekawe. W gronie ponad 160 osób znaleźli się adepci reżyserki, wykonywania kaskaderskich sztuczek na motorze, osoby z zacięciem do stolarki, organizatorzy przedsięwzięć kulturalno-oświatowych... Wśród ich pasji warto szukać inspiracji do działania, a w ramach podziękowania oddać głos w konkursie na swoich faworytów, przy okazji mając szansę za zdobycie tabletu LenovoTab A7.

Źródło: Lenovo

Wojtek Konopa, wyświetlono 3798 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum