Blog BazaTelefonów.pl
 

Zabierz muzykę ze sobą gdzie tylko chcesz! Nowy przenośny głośnik Bluetooth marki Manta

Gadżety 2014-10-10 10:48

Firma Manta S.A. poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego głośnika przenośnego Bluetooth Manta MA407. Urządzenie charakteryzują niewielkie wymiary oraz prosta, cylindryczna budowa o średnicy 40 mm. Dzięki swoim kompaktowym cechom, głośnik zmieści się bez trudu nie tylko w każdym plecaku, czy torbie podróżnej, ale także w kieszeni kurtki.

Dzięki temu stanie się nieodłącznym towarzyszem wypadów za miasto, pikników i wycieczek. Głośnik o mocy 3W zadba zaś o dźwięk o odpowiedniej jakości.

Dzięki wbudowanemu modułowi wykorzystującemu technologię Bluetooth oraz tradycyjnemu wejściu gniazdo AUX-in głośnik jest kompatybilny z niemal wszystkimi źródłami dźwięku. Urządzenie odtwarza również stacje radiowe w paśmie FM. Jeżeli zaś pragniemy mieć zawsze ze sobą ulubioną muzykę wystarczy, że umieścimy ją na karcie microSD, a głośnik bez trudu odtworzy zapisane na niej utwory w formacie MP3.

Ostatnia funkcja wyróżnia głośnik MA407 na tle innych, podobnych urządzeń. Sprzęt wyposażono w zestaw głośnomówiący, który z powodzeniem można wykorzystać do prowadzenia rozmów telefonicznych w samochodzie podczas jazdy. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, głośnik Manta MA407 jest kompatybilny ze wszystkimi współczesnymi urządzeniami (smartfonami/tabletami). Parowanie głośnika z dowolnym urządzeniem trwa zaledwie kilka sekund, a więc już po chwili od włączenia, możemy prowadzić rozmowę lub cieszyć się ulubioną muzyką.

Wbudowany akumulator zapewnia wiele godzin ciągłej pracy, a jego ładowanie poprzez port USB może nastąpić z dowolnego urządzenia komputera, laptopa, czy konsoli.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 69 PLN

Źródło: Manta

Wojtek Konopa, wyświetlono 3626 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum