Blog BazaTelefonów.pl
 

Napisz opowiadanie z Michałem Witkowskim. Wygraj 1 z 3 smartfonów HTC.

Inne 2014-10-14 10:49

9 października wystartowała piąta już edycja „Nieskończonej Opowieści”. Zabawa polega na dopisywaniu fragmentów do opowiadania, które rozpoczyna i redaguje autor. Tym razem będzie nim znany pisarz, Michał Witkowski. Na autorów trzech najlepszych fragmentów czekają smartfony HTC. Finał opowieści poznamy na początku grudnia.

 

Zasady zabawy są proste. Michał Witkowski publikuje fragment opowiadania i prosi czytelników o dopisanie kolejnej jego części. Następnie, pisarz z pośród nadesłanych propozycji wybiera najlepszą i wykorzystuje tekst w opowiadaniu. Dalej, dopisuje kolejny fragment i znów prosi o pomoc w tworzeniu fabuły opowieści. Autorzy trzech fragmentów, które znajdą uznanie w oczach Michała Witkowskiego otrzymają nagrody w postaci smartfonów HTC – za pierwsze dwa etapy do wygrania są modeleDesire 610, a w finalne Desire 816.

Propozycję pierwszego fragmentu można zgłaszać do 17 października do godziny 23:59 na stronie http://bit.ly/1ss0iit

Michał Witkowskitojeden z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych polskich pisarzy i felietonistów. Jego książki znalazły odbiorców w ponad 30 krajach. Wydana w 2005 roku powieść „Lubiewo” w szybkim czasie zyskała miano kultowej. Witkowski jest laureatem Paszportu „Polityki”, był również trzykrotnie nominowany do Nagrody Literackiej Nike. W ostatnich miesiącach dał się poznać jako ekscentryczna blogerka modowa – MissGizzy.

Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie: http://nieskonczona-opowiesc.gadzetomania.pl/

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3296 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum