Blog BazaTelefonów.pl
 

Podróżny router z bankiem energii od D-Linka

Gadżety 2014-10-21 15:32

DIR-510L wyposażono w dwa porty USB, z których można korzystać jednocześnie. Jeden może służyć do podłączenia modemu 3G/4G i bezprzewodowego udostępniania Internetu podłączonym do DIR-510L urządzeniom. Drugi port, po włożeniu do niego pendrive'a, może służyć jako pamięć masowa, a dzięki szybkiemu transferowi danych przez Wi-Fi, do strumieniowego przesyłania wideo lub dźwięku do tabletów lub smartfonów, przy użyciu bezpłatnej aplikacji mydlink SharePort.

Funkcja UpnP oraz wbudowany serwer DLNA pozwalają bezproblemowo strumieniowo przesyłać multimedia do urządzeń obsługujących tę technologię - TV, komputerów lub konsol do gry, np. PlayStation, Xbox, Wii, itp.

DIR-510 opracowano z myślą o potrzebach mobilnych użytkowników. Pojemna bateria 4000mAh umożliwia doładowanie w drodze przenośnych urządzeń, takich jak smartfony lub tablety. Urządzenie jest łatwe w konfiguracji i użyciu, dzięki prostemu interfejsowi, za pomocą którego szybko można ustanowić połączenie z Internetem i udostępnić je wszystkim mobilnym urządzeniom. Co więcej, po podłączeniu modemu 3G/4G lub połączeniu z używanym hotspotem Wi-Fi, DIR-510L automatycznie wykryje rodzaj połączenia i udostępni sygnał Internetu urządzeniom korzystającym z jego usług. Wszystkie połączenia są zabezpieczone za pomocą szyfrowania WPA/WPA2 oraz WPS 2.0.

Dostępność i cena Router DIR-510L można nabyć w wybranych sklepach w Polsce w sugerowanej cenie 459zł. Szczegółowe dane o urządzeniu znajdują się na stronie dlink.pl

Główne cechy DIR-510L:

  • Technologia bezprzewodowa Wireless AC (802.11ac) - transmisja danych z prędkością do 750 Mb/s.
  • Pełna zgodność ze starszymi standardami bezprzewodowymi 802.11b/g/n.
  • Jednoczesna praca na dwóch częstotliwościach - 2.4 GHz oraz 5 GHz.
  • Praca w trzech trybach - hotspotu, szeropasmowego routera i mobilnego routera.
  • Wbudowana pojemna bateria 4000mAh.
  • Technologia UPnP i serwer DLNA.
  • Dwa porty USB 2.0 oraz port Ethernet.

Źródło: D-link

Wojtek Konopa, wyświetlono 3286 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum