Blog BazaTelefonów.pl
 

Już jutro premierowa nocna sprzedaż iPhone’ów w iDream

Inne 2014-10-22 14:28

iDream, należąca do Eurotel SA (operatora punktów sprzedaży T-Mobile i Play) sieć sklepów ze sprzętem Apple, wprowadza do sprzedaży najnowsze modele smartfonów tej marki, czyli iPhone 6 i iPhone 6 Plus. Premierowa sprzedaż rozpocznie się dokładnie o godzinie 0:01 w nocy z czwartku na piątek (23/24 października) w gdańskiej Galerii Madison. Od rana w piątek nowe iPhone’y dostępne będą we wszystkich 7 salonach sieci iDream.

Nocnej sprzedaży iPhone’ów w Galerii Madison towarzyszyć będzie impreza, startująca już o godzinie 21:00, w momencie zamknięcia centrum handlowego. Czas oczekiwania na nocne otwarcie salonu iDream umilą m.in. muzyka klubowa na żywo, poczęstunek w postaci kawy i ciastek, animacje, konkursy, pokazy technologiczne etc.

O północy sklep iDream zostanie otwarty ponownie (z odmienionym wystrojem wnętrza). Premierowa sprzedaż potrwa od godz. 0:01 do 2:00. Dla grupy pierwszych klientów iDream przygotował wartościowe upominki.  Wszyscy pozostali uczestnicy zostaną obdarowani miłymi prezentami-niespodziankami.

Od rana 24 października iPhone 6 i iPhone 6 Plus będą już dostępne w regularnej sprzedaży w salonach iDream w Polsce: w Gdańsku, Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie oraz w sklepie internetowym iDream.pl. W tym ostatnim już od północy 17 października można było zamawiać te urządzenia w przedsprzedaży.

Źródło: iDream

Wojtek Konopa, wyświetlono 3571 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum