Blog BazaTelefonów.pl
 

myPhone Halo 2 – nowy prosty telefon już w sprzedaży.

Telefony 2014-10-27 13:45

Polski producent telefonów komórkowych, firma myPhone, już od ponad pięciu lat posiada w swojej ofercie telefony myPhone Simple Life. Przypomnijmy, że to nazwa serii telefonów przyjaznych dla użytkownika, charakteryzujących się nieskomplikowaną obsługą i podstawową funkcjonalnością – dużym, czytelnym wyświetlaczem, dużymi klawiszami i prostym menu. Na rynek wkroczył właśnie najnowszy produkt z tej serii – myPhone HALO 2.

To, co wyróżnia HALO 2 na tle podobnych urządzeń, to między innymi większy, kolorowy wyświetlacz, książka telefoniczna z fotokontaktami, możliwość dowolnej konfiguracji menu użytkownika oraz większa szerokość telefonu, ułatwiająca trzymanie go w dłoni.

W książce telefonicznej HALO 2 znajdziemy nowość – fotokontakty. Dzięki tej funkcji możemy maksymalnie uprościć nawiązywanie połączeń z ośmioma osobami. Do klawiszy od 1 do 8 możemy przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Nawiązanie połączenia odbywa się poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza, którego numer widnieje w menu przy zdjęciu danej osoby.

Opcja konfiguracji menu w praktyce oznacza możliwość dostosowania zawartości menu telefonu do potrzeb używającej go osoby. Dla kogoś, dla kogo natłok funkcji telefonu jest problematyczny, wybawieniem jest możliwość schowania wielu nieużywanych funkcji i pozostawienie jedynie tych najbardziej potrzebnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą się cieszyć jeszcze bardziej przejrzystym menu.

Wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala, z kolorowym, obrazkowym menu będzie czytelny nawet dla osób starszych. Z myślą o dojrzałych użytkownikach w HALO 2 umieszczono znany z poprzednich urządzeń tej serii przycisk SOS, umiejscowiony na tyle obudowy. Pozwala on tradycyjnie na uzyskanie szybkiego połączenia alarmowego. Możemy skonfigurować aż do pięciu numerów, do których w razie potrzeby trafi stosowna informacja z prośbą o pomoc.

Funkcjonalność myPhone HALO 2 uzupełnia szereg przydatnych rozwiązań. Telefon został wyposażony w cyfrowy aparat VGA, którego używać można w charakterze cyfrowej lupy. Wbudowany moduł radiowy FM działa bez konieczności podpięcia słuchawek jako anteny. W HALO 2 znajdziemy też moduł Bluetooth, kalkulator, budzik i organizer. Możliwość rozbudowania pojemności telefonu za pomocą dodatkowej karty pamięci, pozwala na przechowywanie w telefonie większej ilości zdjęć czy plików mp3, które odtworzymy za pomocą zainstalowanych odtwarzaczy.

Halo 2 posiada litowo-jonową baterię o pojemności 900 mAh, która pozwala na przynajmniej 12 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 5 godzin rozmów.

W zestawie myPhone HALO2 znajduje się stacja ładująca, dzięki której proces ładowania ogranicza się jedynie do odłożenia telefonu do bazy.

Sugerowana cena detaliczna myPhone HALO2 wynosi 149 złotych.

Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Wersja tego telefonu, pod nazwą myPhone 1075, znajdzie się pod koniec roku również w ofercie sieci sprzedaży detalicznej Biedronka.

Źródło: myPhone

Wojtek Konopa, wyświetlono 3911 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum