Blog BazaTelefonów.pl
 

Operator komórkowy mBank mobile kończy działalność

Operatorzy 2014-10-30 08:28

Z końcem listopada br. wirtualny operator telefonii komórkowej mBank mobile przestanie świadczyć usługi telekomunikacyjne. Dla klientów przygotowano preferencyjną ofertę przejścia do sieci Orange wraz z gwarancją zachowania dotychczasowych numerów telefonów.

Pierwszy na polskim rynku operator MVNO (podmiot świadczący usługi przy wykorzystaniu infrastruktury telekomunikacyjnej operatora infrastrukturalnego), mBank mobile, powstał w 2006 roku jako projekt integrujący usługi telekomunikacyjne i bankowe.

– Ten nowatorski w skali całego rynku projekt był ciekawym przedsięwzięciem w historii mBanku. Wyrażał nie tylko chęć rozwoju oferty na wielu płaszczyznach, ale był też jednym z pierwszych pomysłów na łączenie usług bankowych i telekomunikacyjnych w sposób atrakcyjny dla klienta. Po latach, gdy definicja „banku w komórce” wraz z potrzebami klientów ewoluowała, formuła projektu MVNO wyczerpała się. Zastąpiła ją bankowość mobilna, w zakresie której mBank intensywnie się rozwija. Wystarczy wspomnieć o ponad 800 tys. naszych użytkowników tej usługi czy projekcie Orange Finanse, który niedawno uruchomiliśmy– tłumaczy Cezary Kocik, wiceprezes mBanku ds. bankowości detalicznej.

Obecnie liczba kart SIM funkcjonujących w ramach sieci mBank mobile w modelu pre-paid wynosi 13 tys. Dla wszystkich klientów chcących zachować numer, mBank mobile we współpracy z Orange przygotował specjalną, preferencyjną ofertę przejścia.

Przenosząc numer do Orange w modelu pre-paid, klient mBank mobile otrzymuje jednorazowe doładowanie konta kwotą 50 zł. Dodatkowo przez kolejne trzy miesiące Orange zapewnia podwójne doładowania konta, bez limitu kwoty i limitu liczby doładowań. Aby skorzystać z oferty przeniesienia do Orange należy zarejestrować swój numer, wysyłając zeskanowane formularze rejestracyjne (dostępne na stronie mbankmobile.pl) na adres operatora. Więcej informacji na stronie www.mbankmobile.pl

Zakończenie działalności mBank mobile nastąpi 30 listopada 2014 r.

Źródło: mBank

Wojtek Konopa, wyświetlono 3128 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum