Blog BazaTelefonów.pl
 

Dziel się szczęściem z bliskimi – wyjątkowy prezent w najnowszej ofercie od T-Mobile

Operatorzy 2014-10-30 10:21

Ważne chwile nabierają wyjątkowego znaczenia, gdy możemy je przeżywać razem z naszymi bliskimi. Właśnie dlatego w świątecznej ofercie T-Mobile znajdzie się niezwykłe urządzenie, które wspólne momenty pozwoli przeżywać bez względu na odległość.

Dzielenie się ważnymi chwilami z bliskimi podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia będzie wyjątkowo proste i przyjemne. W najnowszej propozycji dla swoich klientów T-Mobile przygotował nietuzinkową niespodziankę: multimedialny ekran - ZOOM.ME. Zasada działania tego urządzenia jest prosta. Wystarczy – z pomocą dedykowanej aplikacji (dostępnej na wiodące systemy operacyjne, czyli iOS, Android i Windows Phone) – wysłać zdjęcie do jednego lub kilku uprzednio sparowanych urządzeń, by w ciągu kilkunastu sekund pojawiło się ono na ekranie. Na jedną „ZOOMkę” możliwe jest także przesłanie zdjęć z wielu smartfonów. Tak właśnie powstaje zawsze aktualny album z fotografiami. Urządzenie występuje w dwóch wersjach – WiFi oraz 3G (z wbudowanym routerem sieci 3G).

Propozycja dostępna jest dla wszystkich taryf głosowych, zarówno dla nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę z operatorem. We wszystkich taryfach JUMP! klienci otrzymają nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci oraz pakiet danych, którego wielkość uzależniona jest od wysokości miesięcznego zobowiązania, zgodnie z poniższym zestawieniem.

W propozycji opartej o taryfy JUMP! ZOOM.ME występuje w wersji WiFi.

Oferta świąteczna obejmuje także usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. W tym z kolei wariancie klienci otrzymują ZOOM.ME w wariancie z wbudowanym routerem 3G. Szczegółowa informacja o dostępnych wariantach taryfowych prezentuje się następująco:

Ciekawą propozycję stanowić może również oferta mobilnego dostępu do Internetu uzupełniona o notebook HP 250 oraz ZOOM.ME 3G pełniącą jednocześnie funkcję routera. Dzięki takiej konfiguracji klienci otrzymują gotowy zestaw pozwalający na swobodne korzystanie z zasobów globalnej sieci. W tym wariancie do wyboru pozostają dwie taryfy, których główne elementy zilustrowane są poniżej.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3253 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum