Blog BazaTelefonów.pl
 
Gorące grudniowe promocje w sklepie internetowym ASUSa Gadżety, Inne 2014-11-28 14:23 przez Wojtek Konopa

Nawet 50-procentowe zniżki na produkty, atrakcyjne wyprzedaże i akcje promocyjne – ASUS rozpoczyna odliczanie do świąt. Grudzień w eShopie, internetowym sklepie ASUSa, zapowiada się wyjątkowo interesująco. Smartfony z serii ZenFone i wiele innych urządzeń sygnowanych logo ASUS będzie można nabyć w specjalnych, niższych cenach.

Asus

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung Electronics uhonorowany za innowacyjność 36 nagrodami CES Inne 2014-11-28 11:34 przez Wojtek Konopa

Firma Samsung Electronics globalny lider i wysoko ceniony innowator w dziedzinie sprzętu elektronicznego, półprzewodników i telekomunikacji, poinformowała, że zdobyła 36 prestiżowych nagród za innowacje na Międzynarodowej Wystawie Elektroniki Użytkowej (CES) 2015. Na największych na świecie targach technologii użytkowych organizowanych co roku przez Consumer Electronics Association (CEA) firma Samsung otrzymała o 12 więcej nagród niż przed rokiem.

Samsung logo

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GOCLEVER CHRONOS ECO Gadżety 2014-11-28 10:29 przez Wojtek Konopa

GOCLEVER wprowadza właśnie na polski rynek swoje pierwsze urządzenie z kategorii „elektroniki ubieralnej”- inteligentny zegarek CHRONOS ECO. Zaprojektowano go tak, by idealnie spełniał zadanie osobistego asystenta użytkownika: nowatorski wyświetlacz Sharp Memory LCD jest zawsze czytelny (również w pełnym słońcu), a wbudowana bateria pozwala na pracę bez ładowania nawet przez 30 dni. CHRONOS ECO przekaże informacje z telefonu na nadgarstku, umożliwia sprawdzenie rozmów przychodzących, odbierania SMSów i maili bez wyjmowania telefonu.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC One E8 w salonach Komputronik Telefony 2014-11-28 08:53 przez Wojtek Konopa

Sieć salonów Komputronik wprowadził do swojej oferty najnowszy model HTC z serii One. Smartfon HTC One E8 trafił do sprzedaży w połowie listopada i będzie dostępny dla klientów w eleganckiej szarej obudowie, która wyróżnia urządzenie spośród innych telefonów tej serii.

HTC One E8

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartwatch`e MyKronoz w Impakcie Gadżety 2014-11-28 08:16 przez Wojtek Konopa

Impakt, dystrybutor akcesoriów i elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży kolekcje smartwatchy marki MyKronoz. W ofercie znalazły się m. in. nowe modele skierowane specjalnie dla kobiet oraz kolekcja przeznaczona dla aktywnych użytkowników smartfonów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kontroler SHIELD i zestaw Green Box za darmo z tabletem SHIELD Inne 2014-11-28 07:33 przez Wojtek Konopa

Kup tablet SHIELD 32 GB, a otrzymasz za darmo kontroler SHIELD, zestaw gier Green Box oraz dostęp do usługi strumieniowania gier na żądanie NVIDIA GRID. To nie jest żart, to się dzieje naprawdę. Oferta dostępna wyłącznie w Black Friday i Cyber Monday!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
iOS 9 Concept by Ralph Theodory OSy 2014-11-27 16:46 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
10 lat Huawei na polskim rynku Inne 2014-11-27 14:26 przez Wojtek Konopa

Huawei, globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT),obchodzi jubileusz 10-lecia obecności na polskim rynku.W tym czasie firma Huawei Polska rozwinęła się z kilkuosobowego zespołu do przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 500 pracowników i stanowiącego centralę spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pierwszy w Polsce test agregacji 3 pasm częstotliwości w technologii LTE Internet, Operatorzy 2014-11-27 13:01 przez Wojtek Konopa

Orange Polska oraz Huawei pomyślnie zakończyli pierwsze w Polsce testy agregacji 3 pasm częstotliwości w standardzie LTE. Technologia ta pozwala użytkownikom na jednoczesny dostęp do więcej niż jednego bloku częstotliwości, co w konsekwencji znacząco poprawia prędkość przesyłania danych - w trakcie testów wyniosła ona aż 296 Mb/s.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nokia buduje infrastrukturę GSM-Railway na trasie Warszawa-Łódź Technologie 2014-11-27 12:42 przez Wojtek Konopa

Nokia Networks dostarczy infrastrukturę GSM-Railway (GSM-R) dla 110-kilometrowej linii łączącej Warszawę i Łódź. Ta niezawodna cyfrowa infrastruktura komórkowa podwyższy poziom bezpieczeństwa podróży oraz pomoże zredukować czas przejazdu pomiędzy między dwoma miastami.

Nokia Networks

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Creative MUVO 10 Gadżety 2014-11-27 10:29 przez Wojtek Konopa

Creative. MUVO 10 to bezprzewodowa minikolumna z technologią NFC. To oznacza, że możemy cieszyć się muzyką bezprzewodowo gdziekolwiek jesteśmy. Ergonomiczny uchwyt ułatwia przemieszczanie MUVO 10 i przydaje jej unikatowego wyglądu. Ten produkt Creative’a wykracza poza muzyczne ramy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
IBM i Ericsson współpracują nad konstrukcją anten 5G Technologie 2014-11-27 09:15 przez Wojtek Konopa

Ericsson i IBM ogłosiły współpracę w badaniach nad konstrukcją anten 5G do pasm fazowych, co umożliwi sieciom zapewnienie swoim klientom prędkości przesyłu danych wielokrotnie przewyższających dostępne obecnie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Super odporne etui na smarfon i tablet marki CAT Gadżety 2014-11-26 15:18 przez Wojtek Konopa

Problem upadku delikatnego iPhona nie jest już aktualny dzięki wytrzymałym etui marki Cat, które uchronią urządzanie przed roztrzaskaniem nawet przy upadku na chodnik. Akcesoria wykonano ze specjalnego tworzywa o wyjątkowych właściwościach amortyzacyjnych i absorpcyjnych. Te obudowy zapewnią niespotykaną dotąd ochronę dla modeli iPhone 6, Iphone5/5s oraz iPad Air. Produkty dostępne są już w sieci sklepów Media Markt oraz Saturn i w sklepach internetowych redcoon.pl oraz vobis.pl.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Walka z wykluczeniem cyfrowym wyznacznikiem dla innowacyjnego społeczeństwa Inne 2014-11-26 12:38 przez Wojtek Konopa

Wykluczenie cyfrowe to coraz większy problem współczesnego świata. Według raportu „The Digital Agenda Scoreboard” Polska znajduje się pośród pięciu najsłabiej ocenionych państw Unii Europejskiej pod względem cyfryzacji. Najliczniejszą grupę osób wykluczonych cyfrowo w naszym kraju stanowią osoby w wieku 50+, a niemal 78% z nich nie potrafi nawet swobodnie poruszać się po Internecie. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest brak odpowiedniej infrastruktury – szczególnie w przypadku małych miast i wsi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pożyczki udzielane przez SMS coraz bardziej popularne Inne 2014-11-26 12:28 przez Wojtek Konopa

Firma Alfa Kredyt, jeden z liderów na rynku pożyczek konsumenckich w Polsce każdego roku w stosunku do ubiegłego roku podwoiła liczbę wysłanych krótkich wiadomości tekstowych związanych z obsługą zawartych umów. SMS wykorzystywany jest do weryfikacji nowych klientów w procesie rejestracji, za pośrednictwem wiadomości tekstowych odbywa się również komunikacja firmy z pożyczkobiorcami. Największą popularnością esemesowe pożyczki firmy Alfa Kredyt cieszą się wśród klientów z południowej Polski.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Promocja do -50% na tablety Prestigio w Euro Inne 2014-11-26 08:58 przez Wojtek Konopa

Marka Prestigio w związku ze specjalną promocją na wybrane tablety z linii MultiPad dostępne nawet ze zniżką 50% zaprasza do 20 sklepów sieci RTV Euro AGD na terenie całego kraju.

Prestigio promocja

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Neorachunki - odbierz fakturę na smartfonie Aplikacje 2014-11-26 08:47 przez Wojtek Konopa

Envelo, marka e-usług stworzona przez Pocztę Polską Usługi Cyfrowe, wprowadza nowe usługi i funkcjonalności w aplikacji na smartfony i tablety. Teraz dzięki mobilnej skrzynce Neorachunki można w niej odbierać i przeglądać neofaktury wysyłane z platformy Envelo.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Gigantyczna, interaktywna reklama Androida na Times Square Ciekawostki, OSy 2014-11-26 08:46 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dwa razy więcej Internetu na święta w ofercie Plus Internet na Kartę Internet, Operatorzy 2014-11-26 07:54 przez Wojtek Konopa

Użytkownicy Internetu na kartę w Plusie mogą cieszyć się dwa razy większymi pakietami danych za te same pieniądze! Specjalnie na święta wraca promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Konkurs #AlphaPeople Inne 2014-11-26 07:18 przez Wojtek Konopa

W ramach kampanii Alpha People, promującej najnowszy smartfon Samsung GALAXY Alpha, można wziąć udział w wyjątkowym konkursie na Facebooku. Do wygrania są podwójne bilety na koncert oraz wejścia na backstage Fisza i Emade w Łodzi 5 grudnia!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Regin - cyberprzestępcza platforma szpieguje sieci komórkowej Inne 2014-11-25 09:31 przez Wojtek Konopa

Eksperci z Kaspersky Lab opublikowali wyniki badania kampanii Regin - pierwszej znanej platformy cyberprzestępczej, która poza „standardowymi” zadaniami szpiegowskimi pozwala na monitorowanie sieci GSM. Osobom stojącym za atakami udało się przeniknąć do sieci komputerowych w przynajmniej 14 krajach.

Platforma Regin

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Trzecia edycja badania Komunikacja SMS w Polsce Inne 2014-11-25 09:09 przez Wojtek Konopa

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiego badania "Komunikacja SMS w Polsce 2014". Ma ono na celu poznanie opinii Polaków na temat komunikacji mobilnej. W tym roku największa zmianą jest wprowadzenie bloku z pytaniami odnośnie dynamicznie rosnących rynków - m-commerce i e-commerce. Z pewnością poszerzy to zakres wiedzy pozyskanej w badaniu i dostarczy wartościowego materiału do analizy dla ekspertów.

» więcej
Komentarze: 1
Lenovo upraszcza zarządzanie pamięcią masową Aplikacje 2014-11-25 09:05 przez Wojtek Konopa

Firma Lenovo zapowiedziała dziś najnowszą aplikację z serii DOit ułatwiającą zarządzanie plikami między różnymi platformami i urządzeniami. Łatwa w użyciu aplikacja Lenovo REACHit umożliwia dostęp do plików oraz ich porządkowanie, wyszukiwanie i udostępnianie bez względu na miejsce ich przechowywania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfona Gadżety 2014-11-25 09:00 przez Wojtek Konopa

EVOLVEO AudioStreamer WiFi jest rozwiązaniem do odtwarzania muzyki w najwyższej jakości ze smartphona lub tabletu na domowych odtwarzaczach, w telewizorze lub głośnikach. Czip Qualcomm zapewnia wysokiej jakości odbiór WiFi bez kompresji a wysokiej klasy czip dźwiękowy Wolfson umożliwia radość słuchania muzyki w najwyższej jakości dźwięku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Start kampanii marki Huawei –„Ascend Mate7 zmienia reguły gry” Inne 2014-11-25 07:45 przez Wojtek Konopa

Wystartowała szeroko zasięgowa kampania marketingowa marki Huawei – „Ascend Mate7 zmienia reguły gry”. Działania firmy są związane z wprowadzeniem na polski rynek nowego, 6-calowego smartfona, który właśnie trafił do sprzedaży.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cap Time - capture every moment. Nowa polska aplikacja mobilna. Aplikacje 2014-11-25 07:41 przez Wojtek Konopa

Praca, sprzątanie, wyprowadzanie psa, poranna toaleta, zakupy, nauka - nawet nie zdajesz sobie sprawy ile czasu poświęcasz tym czynnościom każdego dnia. Uświadamiasz to sobie, gdy brakuje Ci go na to, co naprawdę lubisz - kino, gotowanie, koncerty, randki, imprezy, książki, siłownię i na wszystkie inne Twoje pasje. Z pomocą przychodzi Cap Time - aplikacja, dzięki której czas nie będzie przeciekał Ci przez palce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Zestaw: myPhone LUNA z bezpłatnym internetem Telefony 2014-11-24 12:42 przez Wojtek Konopa

Na początku września na polskim rynku zadebiutował myPhone LUNA – flagowy model polskiego producenta. W ciągu krótkiego czasu zdobył spore grono nowych użytkowników, cieszy się również uznaniem ze strony wielu dziennikarzy i specjalistów z branży GSM. Spółka myPhone i sieć sprzedaży detalicznej Biedronka, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu potencjalnych użytkowników, wprowadziły ten model do sprzedaży w okresie przedświątecznym.

myPhone Luna

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Seria Signature – Yurbuds Gadżety 2014-11-24 12:28 przez Wojtek Konopa

Seria Signature wśród słuchawek Yurbuds rekomendowana jest przez profesjonalnych sportowców czy triathlonistów. Charakteryzuje ją niezwykle trwały, tkany przewód, który jest wodoodporny i odblaskowy. Słuchawki są tym samym odporne na pot. Jak wszystkie modele Yurbuds wyposażono je również w technologię twist-lock gwarantującą niewypadanie.

Signature Yurbuds

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Premiera tabletu Manta MID1009 z 3G Gadżety 2014-11-24 12:21 przez Wojtek Konopa

Firma Manta S.A. wprowadza na rynek nowy dziesięciocalowy tablet MID1009, który spełni wymagania wszystkich użytkowników poszukujących szybkiego i wydajnego urządzenia. Dzięki dobrej konfiguracji oraz dużemu ekranowi, nowy tablet znajdzie zastosowanie w działaniach biznesowych, jak i rozrywkowych.

Manta MID1009

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Cat w ofercie Orange w sklepach Media Mark i Saturn Telefony 2014-11-24 10:29 przez Wojtek Konopa

Chcąc zrobić nietuzinkowy prezent na mikołajki lub święta warto wybrać jeden z telefonów Cat: B15, B100 lub B25, dostępnych od teraz z abonamentem w ofercie Orange Polska w sklepach Media Markt i Saturn w promocyjnych cenach.

Telefony Cat

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Przenośne głośniki Bluetooth od ART Gadżety 2014-11-24 10:05 przez Wojtek Konopa

W ofercie marki ART pojawiły się mobilne głośniki, które łączą się ze smartfonem lub tabletem za pośrednictwem modułu Bluetooth. AS-B01 i AS-B10 sprawdzą się nie tylko w trakcie odpoczynku za miastem, ale także jako dodatkowe źródło dźwięku w domu.

ART AS- B01

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Brazylijskie trojany bankowe w oficjalnym sklepie z aplikacjami dla Androida Aplikacje, Inne 2014-11-24 09:26 przez Wojtek Konopa

Eksperci z Kaspersky Lab informują o zidentyfikowaniu dwóch mobilnych trojanów bankowych w oficjalnym sklepie z aplikacjami Google Play. Obydwa szkodliwe programy wykorzystywały wizerunek znanych brazylijskich banków i miały na celu przechwytywanie danych logowania do serwisów bankowych online.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prawdopodobnie tak będzie wyglądał nowy HTC One M9 Telefony 2014-11-24 09:11 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pięć nagród dla aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej mBanku Aplikacje 2014-11-24 07:51 przez Wojtek Konopa

Aplikacja mobilna mBanku jest pozytywnie oceniana nie tylko przez ekspertów, ale też użytkowników. Na gali AppAward 2014 bank zdobył cztery nagrody główne, trzy z nich zostały przyznane głosami internautów, jedną przyznało jury. Z kolei na arenie międzynarodowej laury zebrała bankowość elektroniczna, otrzymując główną nagrodę za najbardziej innowacyjny kanał dystrybucji na globalnej konferencji BAI.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Denon Envaya mini Gadżety 2014-11-24 07:38 przez Wojtek Konopa

Nowy Envaya Mini Denon, o nowoczesnej stylistyce, bazuje na sukcesie swojego tak docenionego większego brata. Oferuje taką samą, uznaną jakość dźwięku Denon ale teraz mieszczącą się w jeszcze bardziej kompaktowej, przyjaznej, kolorowej i wodoodpornej obudowie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wi-Fi w warszawskich autobusach Inne, Internet 2014-11-24 07:34 przez Wojtek Konopa

W 70 warszawskich autobusach pojawiły się darmowe hotspoty, z których mogą korzystać wszyscy użytkownicy laptopów, tabletów i telefonów komórkowych. Pasażerowie z hotspotów mogą korzystać już w 70 pojazdach Miejskich Zakładów Autobusowych. Do końca roku bezpłatne wifi pojawi się jeszcze w 230 autobusach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Tanie Triki na święta w „Plush na kartę” Operatorzy 2014-11-21 14:03 przez Wojtek Konopa

Tanie Triki to nowa świąteczna kampania reklamowa „Plush na kartę”, tym razem skupiona na wyjątkowej ofercie dla tych, którzy potrzebują dużo Internetu i dużo SMS-ów.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
OtterBox wprowadza obudowy ochronne na iPhone’a 6 Gadżety 2014-11-21 11:04 przez Wojtek Konopa

Firma OtterBox, producent obudów ochronnych do urządzeń mobilnych, wprowadza na polski rynek dwa nowe produkty dedykowane smartfonom marki Apple. Użytkownicy najnowszych iPhone’ów mogą wybierać pomiędzy pancernymi obudowami z serii Defender oraz designerskimi z serii Symmetry. Każdy z modeli dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sieć eLTE Huawei w Radomiu Internet, Technologie 2014-11-21 10:49 przez Wojtek Konopa

20 listopada 2014 r. odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Bezpłatny Internet dla mieszkańców Radomia zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”, w ramach którego powstała sieć eLTE, która bazując na rozwiązaniach firmy Huawei, zapewniła dostęp do Internetu dla 1500 gospodarstw domowych na terenie miasta. Jest to największe szerokopasmowe wdrożenie technologii LTE dla sektora publicznego w Polsce.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
M-mailing - nowa usługa na rynku mobile marketingu Aplikacje, Inne 2014-11-21 08:19 przez Wojtek Konopa

Agencja ClickQuickNow (CQN) specjalizująca się w zintegrowanym performance marketingu wprowadziła na rynek nową usługę – m-mailing. M-mailing to pierwsze na polskim rynku narzędzie dla reklamodawców, łączące działania e-mailingowe z klasycznym mobile marketingiem, czyli wysyłaniem wiadomości SMS.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Goclever powiększa rodzinę atomowych tabletów z serii Insignia z Windows 8.1 Gadżety 2014-11-21 07:31 przez Wojtek Konopa

Polska firma Goclever wprowadza do oferty dwa nowe tablety, zaprojektowane z myślą o fanach systemu Windows. 8-calowy model Insignia 800 WIN jest idealny dla osób, które szukają kompaktowego, lekkiego tabletu, zaś 10-calowa Insignia 1010 WIN to typowy produkt 2in1, który świetnie sprawdzi się jako alternatywa dla klasycznego notebooka (dzięki dołączonej klawiaturze).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test Alcatel One Touch Pop C7 Telefony 2014-11-20 16:32 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nieuczciwy konkurs smsowy - wyrok Sądu Apelacyjnego Inne, Operatorzy 2014-11-20 10:32 przez Wojtek Konopa

Informowanie konsumentów o tym, że po wysłaniu SMS-a otrzymają nagrodę podczas gdy w rzeczywistości gwarantowany jest tylko udział w jej losowaniu – to praktyka niezgodna z prawem. Potwierdził to Sąd Aperacyjny w Warszawie, podtrzymując decyzję UOKiK dotyczącą loteriiBMW od Orange Druga Edycja.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Logitech AnyAngle – elastyczność i ochrona dla iPada Air 2 i iPada Mini Gadżety 2014-11-20 10:05 przez Wojtek Konopa

Logitech poszerzył katalog swoich akcesoriów do tabletów o nowy produkt – Logitech AnyAngle. Etui to pełni funkcję ochronną oraz umożliwia ustawienie ekranu iPada Air 2 i wszystkich modeli iPadów mini pod dowolnym kątem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
IBM Verse dostępny na iOS oraz Android Aplikacje 2014-11-19 14:53 przez Wojtek Konopa

Firma IBM poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu nowego programu pocztowego. IBM Verse dopasowuje pocztę korporacyjną do użytkowników, oferując intuicyjne, bezpieczne i społecznościowe rozwiązanie wspierane analityką. To wirtualny asystent, który porządkuje maile i zadania według ich ważności i pilności. Dzięki niemu można sprawnie odnaleźć właściwe informacje i osoby, oznaczyć najpilniejsze zadania i szybciej wykonać pracę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Overmax Vertis 4510 Expi Telefony 2014-11-19 12:41 przez Wojtek Konopa

Overmax Polska wprowadził do sprzedaży nowy smartfon z rodziny Vertis. Overmax Vertis 4510 Expi to Stylowy smartfon dla ceniących sobie wysoki standard wykończenia i funkcjonalność.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„Rozmowy do wszystkich sieci za darmo”– oferta Heyah Operatorzy 2014-11-19 10:35 przez Wojtek Konopa

Wyniki badań Głównego Urzędu Statystycznego wskazują, że z roku na rok rośnie czas wykonanych połączeń telefonicznych. Statystyczny Polak w 2013r. wykonał komórką 1303 minuty połączeń krajowych. To o 52 minuty więcej niż w 2012 r. Wzrost liczby minut przeznaczonych na rozmowy powoduje zwiększone zainteresowanie klientów kosztami usługi.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Maxell SuperSlim Gadżety 2014-11-19 10:16 przez Wojtek Konopa

Firma Maxell wprowadza na polski rynek nowe supercienkie słuchawki z neodymowymi przetwornikami. Model SuperSlim wyposażony został w regulowany pałąk, który wraz z obrotowymi muszlami, umożliwia w łatwy sposób dopasowanie słuchawek do kształtu głowy użytkownika. Ruchome elementy ułatwiają również przechowywanie gadżetu w torbie lub kieszeni kurtki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Opera Mobile Store w telefonach Nokii Aplikacje, Inne 2014-11-18 16:21 przez Wojtek Konopa

Na podstawie umowy pomiędzy Microsoftem a Opera Software Opera mobile Store zastąpi Nokia Store w roli domyślnego sklepu z aplikacjami dla podstawowych telefonów Nokii i smartfonów z Symbianem i Nokia X.

Opera Mobile Store

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Manta MS2401 Elegance – elegancki telefon dla osób ceniących styl i prostotę Telefony 2014-11-18 13:47 przez Wojtek Konopa

Firma Manta S.A poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego telefonu komórkowego. Manta MS2401 Elegance to stylowy telefon, w którym projektanci postawili na elegancki design urządzenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NaviExpert zachęca do przenoszenia kont z getne.pl do Google Play! Aplikacje, GPS 2014-11-18 11:45 przez Wojtek Konopa

NaviExpert, dostawca nawigacji na telefony i tablety,  zachęca swoich użytkowników do przenoszenia kont aplikacji pobranych ze strony getne.pl do Google Play. Każda migracja jest premiowana dodatkowym abonamentem miesięcznym na Polskę oraz możliwością wymiany zgromadzonych punktów partnerskich na licencje nawigacyjne z mapami Polski lub Polski i Europy.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
NTT Power - urządzenia do zasilania NTT System Gadżety 2014-11-18 11:27 przez Wojtek Konopa

NTT System, producent i dystrybutor sprzętu komputerowego, wprowadził na rynek nową markę NTT Power, którą oznaczone będą urządzenia NTT System przeznaczone do zasilania. W październiku do sprzedaży trafiły zasilacze do smartfonów, tabletów i notebooków marki NTT Power, zaś w listopadzie na rynku pojawią się cztery produkty typu PowerBank – zewnętrzne akumulatory dla urządzeń przenośnych zasilane przez port USB.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpieczny dom lub tablet na święta od Netii Operatorzy 2014-11-18 11:17 przez Wojtek Konopa

Netia wprowadziła nowe, świąteczne warianty GigaOferty III. Podpisując umowę na pakiet: dostęp do internetu z Telewizją Osobistą, można kupić za 1 zł tablet, bądź kamerę do mobilnego monitoringu domu wraz z usługą Bezpieczny Dom. W ramach świątecznej promocji GigaOferty III Netia oferuje nowym klientom pakietów Internetu i telewizji tablet 7,85 cala lub kamerkę do monitoringu online wraz z usługą Bezpieczny Dom.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Masz telefon w mBank Mobile? Przenieś numer do Plusa! Operatorzy 2014-11-18 10:21 przez Wojtek Konopa

Wyjątkowa promocja dla klientów mBank Mobile, którzy przeniosą swój numer do Plusa.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SMS-owy robak atakuje Androida Inne 2014-11-18 10:14 przez Wojtek Konopa

Niebezpieczne linki ze szkodliwym oprogramowaniem to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na rozpowszechnianie zagrożeń związanych z systemem Android. Takie metody rozsyłania szkodliwych programów są wykorzystywane przez cyberprzestępców do dystrybucji tzw. robaków SMS. Na początku listopada analitycy bezpieczeństwa firmy Doctor Web odkryli kolejny tego rodzaju program.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
MasterCard pracuje nad nowym standardem uwierzytelniania płatności online Technologie 2014-11-18 10:08 przez Wojtek Konopa

Firma MasterCard przedstawiła koncepcję nowego sposobu uwierzytelniania płatności online. Proces ten ma przebiegać w sposób niewidoczny i mniej uciążliwy dla klienta – ograniczona zostanie między innymi liczba zapytań o hasło. Nowy sposób autentykacji płatności znacznie ułatwi życie posiadaczom kart, chętnie korzystającym z zakupów online, ale także przyniesie korzyści bankom i akceptantom, podnosząc poziom bezpieczeństwa dokonywanych transakcji.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ferguson S8 - szybki, multimedialny tablet z systemem Windows 8.1 i klawiaturą w zestawie Gadżety 2014-11-17 14:32 przez Wojtek Konopa

Ferguson S8 to wysokiej jakości 8 calowy tablet multimedialny zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, szukających produktu oferującego nadzwyczajne możliwości. Urządzenie jest pierwszym w naszej ofercie tabletem kontrolowanym przez system operacyjny Microsoft Windows™ 8.1 oraz pełnym pakietem MS Office 365 (licencja roczna).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ericsson zwiększa przepustowość sieci Wi-Fi w Indiach Internet, Technologie 2014-11-17 10:54 przez Wojtek Konopa

Ozone Networks, czołowy neutralny dostawca publiczny sieci Wi-Fi w Indiach, podpisał umowę „Small Cell as a Service” z Ericsson na dostawę neutralnej sieci Wi-Fi klasy operatorskiej na terenie Indii.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
JBL Horizon Gadżety 2014-11-17 09:55 przez Wojtek Konopa

JBL Horizon to zegar z radiem, głośnik stereo z Bluetooth, nastrojowa lampa LED oraz stacja ładująca inne urządzenia przenośne w jednym! Można z jego udziałem przesyłać muzykę strumieniowo, ładować telefon czy tablet, nastawić budzik czy po prostu wypełnić pokój swoją ulubioną muzyką w doskonałym brzmieniu sygnowanym przez JBL.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Listonic na zegarki na podium międzynarodowego konkursu Aplikacje 2014-11-17 09:48 przez Wojtek Konopa

Aplikacja Listonic na zegarki Samsung Gear zajęła 3 miejsce w międzynarodowym konkursie Samsung Developer Challenge. Łącznie wyróżnionych zostało 40 aplikacji z całego świata.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange Operatorzy 2014-11-17 09:00 przez Wojtek Konopa

Świąteczna oferta Orange, to świetna okazja by już za złotówkę zrealizować marzenia o nowoczesnym smartfonie, a przy okazji zdobyć prezent, który może sprawić radość bliskiej osobie. Kupując jeden z planów abonamentowych - Smart Plan Multi i Multi Max, już za złotówkę można wybrać świąteczny prezent w postaci tabletu, smartband’a lub wielofunkcyjnego smartwatch’a. Świąteczna oferta Orange to także okazja by zbierane przez cały rok punkty PAYBACK, korzystnie wymienić na atrakcyjne akcesoria, sprzęt AGD a nawet smartfony i tablety.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Ładowanie telefonów we wrocławskim MPK Ciekawostki 2014-11-17 08:34 przez Wojtek Konopa

Bateria w Twoim telefonie za chwile się rozładuje, a myśl o tym, że możesz zostać bez kontaktu ze światem powoduje, że wpadasz w panikę?  Nic prostszego, wsiądź do wrocławskiego MPK i podłącz telefon do ładowarki zainstalowanej w solarisach.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HiMedia Q3 - minikomputer z Android Gadżety 2014-11-17 08:25 przez Wojtek Konopa

Od listopada br. na polskim rynku dostępne są najnowsze minikomputery HiMedia Q3 Quad z systemem Android. Urządzenia do sprzedaży wprowadziła firma C4i.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
smartDOM na Gwiazdkę, czyli super zestawy w ofercie świątecznej Plusa i Cyfrowego Polsatu Operatorzy 2014-11-17 07:40 przez Wojtek Konopa

„smartDOM na Gwiazdkę” to świąteczna oferta Plusa i Cyfrowego Polsatu, w której każdy znajdzie dla siebie coś atrakcyjnego. To nowoczesne sprzęty mogące być wspaniałymi prezentami dla całej rodziny, a także oferta usług dla całego domu, czyli telewizja, Internet i telefon, dostępnych w promocji „drugi produkt za złotówkę, trzeci nawet za złotówkę”.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfon Honor6 otrzyma aktualizację interfejsu Telefony 2014-11-14 12:31 przez Wojtek Konopa

Smartfon Honor6, który do polskich sklepów trafił pod koniec października i cieszy się coraz większą popularnością, otrzyma nową wersję nakładki na system Android. Aktualizacja interfejsu EMUI 2.3 do wersji 3.0 nastąpi w styczniu 2015 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„Łączymy Wszystkich Wszędzie” - łatwy dostęp dla osób niepełnosprawnych w salonach T-Mobile Operatorzy 2014-11-14 12:22 przez Wojtek Konopa

Blisko 140 Punktów Sprzedaży T-Mobile, zostało dostosowanych i odpowiednio oznakowanych, aby spełnić oczekiwania klientów niepełnosprawnych oraz zapewnić im swobodny dostęp do usług telekomunikacyjnych. To początek niesienia zmian nie tylko w dostępności do usług ale zarówno w podejściu do niepełnosprawności.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
HTC ogłasza nowy etap współpracy z Google Drive Inne 2014-11-14 10:24 przez Wojtek Konopa

HTC, światowy lider w dziedzinie innowacji i projektowania urządzeń mobilnych, na początku listopada w Tajwanie poinformował o kolejnym etapie współpracy w ramach usługi Dysku Google. Klienci korzystający z najnowszych urządzeń HTC mają teraz do dyspozycji na okres 2 lat oszałamiającą ilość 100 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej.


 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bezpłatne i elastyczne edytowanie filmów na smartfonach z Windows Phone - aplikacja Movie Creator BETA już dostępna Aplikacje 2014-11-14 10:13 przez Wojtek Konopa

Aplikacja Movie Creator BETA jest już dostępna na smartfony z systemem operacyjnym Windows Phone 8.1. Film z dalekiej podróży? Koncert ulubionego zespołu? Spotkania z bliskimi? Aplikacja pozwoli zamienić każde wideo wspomnienie w niemal kinowe produkcje. 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Regionalny System Ostrzegania - informacje o zagrożeniach w aplikacji mobilnej Aplikacje, Inne 2014-11-14 09:45 przez Wojtek Konopa

Szef MAC Andrzej Halicki oraz prezes zarządu Telewizji Polskiej S.A. Juliusz Braun podpisali dwuletnią umowę, dzięki której wprowadzony zostanie Regionalny System Ostrzegania (RSO). Dzięki systemowi każda osoba posiadająca telefon komórkowy lub oglądająca telewizję publiczną zostanie powiadomiona o potencjalnych zagrożeniach i klęskach żywiołowych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Denon przedstawia nowe wcielenia popularnych sieciowych systemów muzycznych Gadżety 2014-11-14 09:08 przez Wojtek Konopa

Nowy, stylowy system myzyczny z CD, CEOL strumienieniuje muzykę wysokiej rozdzielczości z twardych dysków, komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu, za pośrednictwem Wi-Fi, Ethernetu, Bluetooth i USB. CEOL oferuje także funkcjonalność Spotify Connect, radio internetowe, radio FM / AM oraz odtwarzacz CD. Cała ta najnowsza technologia zmieściła się w przyciągającej wzrok, minimalistycznie zaprojektowanej nowej obudowie kompaktowych rozmiarów, sterowana jest za pomocą przycisków wbudowanych w elegancki, dwuwarstwowy górny panel z akrylu lub poprzez równie przyjazną, nową aplikację.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Wodoodporny smartwatch od MyKronoz Gadżety 2014-11-14 09:06 przez Wojtek Konopa

ZeSplash tak jak poprzednie modele smartwatchy MyKronoz współpracuje ze smartfonami, tabletami wyposażonymi w złącze Bluetooth oraz system iOS i Android. Wyposażony w kolorowy ekran o przekątnej 1,51”, umożliwia dotykową obsługę, a wodoszczelna obudowa odporna jest na zachlapanie, czy deszcz.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona! Inne, Operatorzy 2014-11-14 09:02 przez Wojtek Konopa

Rekrutacja do Klubów Sportowych Orange, wspierających lokalne, sportowe inicjatywy propagujące zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, została zakończona. Do programu zgłosiło się aż 2725 klubów z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 z nich. Następny krok to wyłonienie najlepszych projektów, które zostaną wsparte materialnie oraz merytorycznie przez Orange Polska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG i JIMEK - gdy sztuka spotyka się z technologią Ciekawostki, Inne 2014-11-14 08:07 przez Wojtek Konopa

Pierwszy, oficjalny teledysk Radzimira Dębskiego z otwarcia Filharmonii  Szczecińskiej oraz premiera pierwszego w Polsce koncertu nakręconego smartfonami LG G3.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Sklep, w którym świat smartfonów i tabletów łączy się z rzeczywistością? Inne 2014-11-14 07:37 przez Wojtek Konopa

Innowacyjne podejście do wyposażenia wnętrz, pionierskie i niespotykane dotąd w Polsce rozwiązania oraz dbałość o najwyższej jakości produkty zyskały uznanie. Warszawski showroom RuckZuck to nie tylko najbardziej multimedialny salon w Europie, lecz także miejsce, w którym świat wirtualny styka się z rzeczywistością.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
LG KizON w sieci T-Mobile Gadżety, Operatorzy 2014-11-14 07:21 przez Wojtek Konopa

Od 14 listopada br., w ofercie T-Mobile dostępna będzie opaska LG KizON. Urządzenie wyposażone w moduł GPS pozwala na zlokalizowanie podopiecznego przez aplikację na telefonie. Dzięki wbudowanemu modułowi telefonicznemu dziecko może się także skontaktować z opiekunem wciskając jedyny przycisk na urządzeniu.

» więcej
Komentarze: 1
Manta Quad Titan MS5002 Telefony 2014-11-13 13:12 przez Wojtek Konopa

Firma Manta S.A. największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD oraz Oficjalny Partner Ekstraklasy – wprowadza do oferty nowy 5-calowy smartfon Manta Quad Titan MS5002. Urządzenie jest dedykowane użytkownikom szukającym wydajnego i funkcjonalnego telefonu z dużym, ale też wysokiej jakości ekranem przy zachowaniu wysokich parametrów urządzenia.

» więcej
Komentarze: 6
iDream w kampanii świątecznej promuje nowy iPad Air 2 oraz zestawy MacBook Air + MS Office 365 Inne 2014-11-13 13:08 przez Wojtek Konopa

iDream rozpoczyna świąteczną kampanię reklamową, na którą składają się: wizerunkowa kampania związana z debiutem rynkowym nowego iPada Air 2, akcja „Gotowy do akcji” w ramach której do każdego zakupionego MacBooka Air dodawany jest pakiet MS Office 365 w prezencie, oraz kampania prezentująca świąteczną ofertę produktów Apple dostępną w sklepach iDream (z claimem: „Ten prezent ma niejeden dar”). Kampania obejmuje outdoor, radio, Internet, prasę i działania POS. Całość działań potrwa do Świąt.

» więcej
Komentarze: 1
Microsoft zapowiada Skype for Business Aplikacje 2014-11-13 12:31 przez Wojtek Konopa

Microsoft zapowiedział nową wersję usługi Lync, która zostanie wprowadzona pod nazwą Skype for Business.Nowe rozwiązanie łączy w sobie najważniejsze funkcjonalności Skype oraz Lync. Użytkownicy będą mogli skorzystać z niego w pierwszej połowie 2015 roku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Toshiba Portege Z20t Gadżety, Komputery 2014-11-13 09:01 przez Wojtek Konopa

Toshiba Europe GmbH przedstawia Toshiba Portégé Z20t – 12.5-calowy (31.75 cm) hybrydowy laptop klasy premium dla biznesu. To ultra-przenośne urządzenie wyposażone zostało w nowy procesor Intel Core M, zapewniający zarówno doskonałą wydajność jak i energooszczędność. Bateria wytrzymująca do 164 godzin, lekka obudowa i elegancka stylistyka sprawiają, że Portégé Z20t doskonale sprawdzi się w codziennej pracy – zarówno w jak i poza biurem.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja mDM for Tablet w Domu Maklerskim mBanku Aplikacje 2014-11-13 07:48 przez Wojtek Konopa

Dom Maklerski mBanku uzupełnia ofertę aplikacji transakcyjnych o mDM for Tablet, przeznaczoną na urządzenia z systemem Android. Mobilny serwis transakcyjny mDM for Tablet ma pełną funkcjonalność rachunku inwestycyjnego i jest dostępny w Google Play od końca października.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
BLIK - polski system płatności mobilnych uzyskał wszystkie zgody wymagane do rozpoczęcia działalności. Inne, Technologie 2014-11-13 07:19 przez Wojtek Konopa

Prezes Narodowego Banku Polskiego wydał zgodę na prowadzenie przez Polski Standard Płatności mobilnego systemu płatności pod nazwą BLIK. BLIK umożliwi milionom użytkowników telefonów dokonywanie płatności w sklepach, wypłacanie telefonem gotówki w bankomatach, dokonywanie płatności w internecie, jak również wzajemne rozliczenia pomiędzy posiadaczami telefonów (tzw. płatności P2P).

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Recykling na święta - „Oddaj tablet, zyskaj 20% rabatu” Inne 2014-11-12 14:27 przez Wojtek Konopa

Przedświąteczne porządki to idealny czas, by uwolnić się od starych rzeczy zalegających w szafach i zrobić miejsce na nowe. Jak jednak pozbyć się niepotrzebnego lub zepsutego sprzętu elektronicznego, którego nie można po prostu wyrzucić do śmieci? Firma Overmax proponuje wymienić go na nowy z atrakcyjnym rabatem. Bądź eko i zrób prezent sobie lub swoim bliskim!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prestigio MultiKey Gadżety 2014-11-12 14:12 przez Wojtek Konopa

Marka Prestigio prezentuje MultiKey – niewielkich rozmiarów urządzenie pozwalające w łatwy sposób lokalizować drobne przedmioty, takie jak kluczyki czy domową elektronikę w postaci tabletu lub smartfona.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Najnowsze oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 dla routerow FRITZ!Box Gadżety 2014-11-12 12:24 przez Wojtek Konopa

AVM udostępnia kompleksową aktualizację oprogramowania FRITZ!OS 6.20 dla routerów FRITZ!Box w wersjach międzynarodowych. Zawiera ona 99 innowacji i ulepszeń, dotyczących takich funkcji i technologii, jak bezprzewodowy LAN, DECT, sieciowe magazyny danych, Smart Home i ochrona rodzicielska, które składają się na zwiększoną przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Lenovo Tab S8-50 - mocarz w wadze ultralekkiej Gadżety 2014-11-12 12:03 przez Wojtek Konopa

W najbliższych dniach na polskim rynku zadebiutuje tablet Lenovo Tab S8-50, prezentowany wcześniej na berlińskich targach IFA. Produkt ten to 8-calowiec z 4 czterordzeniowym procesorem Intel Atom oraz ekranem o rozdzielczości Full HD, ważący zaledwie 299 gram.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa marka Plusa – „Plush"już dostępna na stacjach Lukoil Operatorzy 2014-11-12 11:54 przez Wojtek Konopa

„Plush na Kartę”to nowa marka sieci Plus GSM, która powstała specjalnie z myślą o potrzebach młodych użytkowników smartfonów. Od początku miesiąca startery tej marki dostępne są na wszystkich 116 stacjach Lukoil w całej Polsce. Teraz płacąc przy kasie za tankowanie auta można kupić starter „Plush bez limitu”i jednocześnie zrobić niespodziankę dorastającemu dziecku, które czeka w aucie!Możliwość zakupu starterów i doładowań na stacjach Lukoil oferuje marka epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Seria Endurance – Yurbuds Gadżety 2014-11-12 11:42 przez Wojtek Konopa

Seria Endurance to pierwsza linia słuchawek Yurbuds, która stanowi trzon oferty, a produkty te stały się już topowymi. Modele serii Endurance to: Inspire 100, Inspire 200, Inspire 300, Inspire 400, Focus 100, Focus 200, Focus 300 oraz Focus 400.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
„Wygraj Marzenia” w konkursie Plusa dla klientów usług na kartę Operatorzy 2014-11-12 10:18 przez Wojtek Konopa

Aż 123 nagrody dla 123 osób! Nawet 25 tysięcy złotych brutto i wspaniały sprzęt z „nadgryzionym jabłkiem”! To wszystko czeka na klientów telefonów „na kartę” Plusa, którzy wezmą udział w konkursie „Wygraj Marzenia”! Konkurs zaczyna się już dziś, 12 listopada i potrwa do niedzieli 14 grudnia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Samsung reklamuje zegarek Gear S Gadżety 2014-11-12 07:56 przez Wojtek Konopa

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
ASUS prezentuje technologie, które zmieniły nasze życie Technologie 2014-11-12 07:34 przez Wojtek Konopa

ASUS od zawsze stawiał sobie za cel przybliżanie ludziom najnowszych technologii, dlatego z okazji 25 rocznicy swojej działalności postanowił zbadać jakie technologie ostatniego ćwierćwiecza miały największy wpływ na nasz rozwój cywilizacyjny i komfort życia.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Prestigio wzbogaca smartfony LTE o Dual-SIM Telefony 2014-11-07 12:33 przez Wojtek Konopa

Marka Prestigio wzbogaca smartfonową ofertę o dwa modele obsługujące technologię LTE. Urządzenia pojawią się na sklepowych półkach jeszcze w listopadzie.

Prestigio PSP5454DUO

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa, płynna i funkcjonalna wersja NaviExpert 9.0 na 9. urodziny aplikacji Aplikacje, GPS 2014-11-07 11:07 przez Wojtek Konopa

Z okazji 9. urodzin popularnej nawigacji na smartfony i tablety z funkcją omijania korków i ostrzeżeniami CB jej producent przygotował nową wersję na telefony z Androidem. NaviExpert 9.0 przynosi nowy wygląd, płynne przesuwanie mapy, funkcję płacenia za parkowanie z poziomu aplikacji oraz wiadomości informujące o czasie dojazdu na miejsce.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Foodpanda notuje 5 mln pobrań Aplikacje 2014-11-07 10:53 przez Wojtek Konopa

Aplikacja mobilna foodpanda w październiku zarejestrowała 5 milionów pobrań na urządzenia mobilne. Poprzez zintensyfikowane działania promujące nową wersję aplikacji, wydaną w lipcu tego roku, zamówienia poprzez smartfony stanowią obecnie ponad 50% wszystkich zamówień na świecie.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Microsoft udostępnia Office dla każdego i wszędzie Aplikacje 2014-11-06 15:12 przez Wojtek Konopa

Microsoft ogłosił kolejne zmiany w ofercie Office.Firma udostępnia nową aplikację Office na iPhone’a, zaktualizowaną na iPada, a także wersję testową aplikacji Office dla tabletów z systemem Android zachowując jednocześnie spójny interfejs pomiędzy platformami. Użytkownicy Office na iPhone’a, iPada i tablety z Androidem będą mogli tworzyć i edytować dokumenty Office bez subskrypcji Office 365.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Naucz się podstaw fotografii od najlepszych! Aplikacje, Fotografia 2014-11-06 13:46 przez Wojtek Konopa

Jak poprawnie ustawić aparat i dobrze kadrować? Wreszcie… jak zrobić zdjęcia, które przyciągną uwagę? National Geographic i Samsung prezentują bezpłatną mobilną aplikację FOTOPORADY NATIONAL GEOGRAPHIC dla początkujących pasjonatów fotografii, którzy chcieliby nauczyć się podstaw tej fascynującej sztuki.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy, 10-calowy tablet od Kruger&Matz Gadżety 2014-11-06 11:08 przez Wojtek Konopa

Marka Kruger&Matz, która specjalizuje się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, odświeżyła linię tabletów z system Android, nadając całej serii nazwę EAGLE oraz wprowadzając dwa nowe produkty. Od początku listopada w ofercie dostępne są urządzenia EAGLE1065, które zaskoczą użytkownika niezachwianą płynnością działania. Potwierdzeniem tego są bardzo wysokie noty, jakie osiągają te tablety w popularnych testach urządzeń mobilnych.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Bowers & Wilkins T7: zabierz Hi-Fi ze sobą 2014-11-05 13:22 przez Wojtek Konopa

Bowers & Wilkins T7 łączy bezprzewodowe strumieniowanie Bluetooth, kompaktowe rozmiary i wygodę ładowania urządzenia z legendarnym podejściem Bowers & Wilkins do wysokiej jakości dźwięku i pierwszym komercyjnym zastosowaniem technologii Bowers & Wilkins Micro Matrix. Efektem jest najbardziej mobilne, przenośne Hi-Fi.

Bowers & Wilkins

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowy router D-Linka łączy eleganckie wzornictwo z najnowszą technologią Wi-Fi AC Gadżety, Internet 2014-11-05 13:19 przez Wojtek Konopa

D-Link, sieciowy ekspert dla cyfrowego domu rozszerzył swoją rodzinę routerów o model DIR-818LW AC750. W środku białego urządzenia, wyróżniającego się eleganckim cylindrycznym kształtem, kryje się najnowsza technologia bezprzewodowej transmisji - Wireless AC.

D-Link AC750

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
GOCLEVER Insignia 550i Telefony 2014-11-05 13:16 przez Wojtek Konopa

5.5-calowy ekran o rozdzielczości FullHD, 8-rdzeniowy procesor 1.7 GHz, 2GB pamięci operacyjnej, Android KitKat – oto lista kluczowych zalet najnowszego smartfona z rodziny GOCLEVER Insignia: modelu 550i. Urządzenie powinno zainteresować wszystkich, którzy szukają nowocześnie wyglądającego i nieprzeciętnie wydajnego urządzenia mobilnego, kosztującego mniej niż 900 PLN.

GOCLEVER Insignia 550i

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Mini PC Android Neo X6 Gadżety 2014-11-04 13:53 przez Wojtek Konopa

Firma C4i dołączyła do swojej oferty urządzeń z systemem operacyjnym Android najnowszy produkt firmy Minix - mini PC Android Neo X6. Minix Neo X6 wykorzystuje czterordzeniowy procesor Amlogic S805 z rodziny ARM Cortex A5, taktowany zegarem 1,5 GHZ.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Apel w sprawie planowanej opłaty od nowych smartfonów i tabletów Inne 2014-11-04 13:48 przez Wojtek Konopa

My, twórcy kultury, artyści i wydawcy jesteśmy zbulwersowani ostatnimi działaniami przedstawicieli producentów i importerów urządzeń elektronicznych i reprograficznych. Nie zgadzamy się, by ich odmowa ponoszenia opłat z tytułu tzw. czystych nośników narażała polską kulturę na dalsze straty.

» więcej
Komentarze: 1
eTornister – tablety pełne podręczników Inne 2014-11-04 10:36 przez Wojtek Konopa

Dzieci mają za ciężkie plecaki, noszą do szkoły za dużo książek. Lekarze diagnozują wady postawy nawet u 80 proc. gimnazjalistów. Jest na to rada – eTornister. To zaawansowana platforma edukacyjna, która zapewnia dostęp do multimedialnych podręczników, ćwiczeń i lektur na urządzeniach mobilnych. Właśnie rozpoczął się jej pilotażowy program w wybranych gimnazjach publicznych na Ursynowie.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Pasjonaci porozmawiają o chmurze bez tajemnic podczas konferencji Cloudyna 2014 Inne, Technologie 2014-11-04 09:27 przez Wojtek Konopa

Około 150 administratorów, architektów, programistów, testerów, kierowników projektów oraz innych zainteresowanych możliwościami, jakie oferuje Cloud Computing, spotka się 6 listopada w Katowicach. Cloudyna 2014 to jedna z największych, specjalistycznych konferencji poświęconych chmurze, podczas której polscy i zagraniczni prelegenci będą mogli wymienić swoje doświadczenia.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
E1 wzmocni twoją sieć Gadżety 2014-11-04 09:16 przez Wojtek Konopa

Urządzenie Netis E1 300Mbps N Range jest przeznaczony do rozszerzenia zakresu oraz poprawy siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej by wyeliminować martwe strefy Wi-Fi. Wzmacniasz odbiera sygnał bezprzewodowy z głównego routera i przekazuje sygnał do najdalej położonych zakątków naszego domu czy biura.

 

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Test oprogramowania antywirusowego dla urządzeń mobilnych Aplikacje 2014-11-04 09:12 przez Wojtek Konopa

Eksperci z laboratorium Av-Lab po raz kolejny poddali testom aż 32 aplikacje ochronne na system Android. Od kilku lat znacznie wzrasta trend na używanie urządzeń przenośnych takich jak smartfon i tablet. Wzrasta także ilość zakupów dokonanych za pośrednictwem tych urządzeń. Stają się one dla nas tak samo ważne jak komputer, czy laptop. I dlatego coraz częściej interesują się nimi również cyberprzestępcy.

Av-Lab

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Aplikacja Mój Orange - tutorial Natalii Boskiej Aplikacje, Operatorzy 2014-11-04 09:09 przez Wojtek Konopa

Sprawdzaj wygodnie faktury za telefon, zwiększaj pakiet internetowy, doładowuj telefon - wszystkie opcje dostępne w jednym miejscu. I Ty zacznij korzystać z aplikacji Mój Orange!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
SkyCash i PKP Intercity testują mobilne bilety Aplikacje 2014-11-03 12:24 przez Wojtek Konopa

SkyCash i PKP Intercity rozpoczęły pilotaż nowego narzędzia umożliwiającego kupowanie biletów przez komórkę. Rozwiązanie umożliwia zakup kilku biletów w jednej transakcji i działa przez całą dobę. Użytkownicy aplikacji otrzymują również fakturę VAT.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Nowa oferta Plus Mix, w której każdy znajdzie coś dla siebie Operatorzy 2014-11-03 11:55 przez Wojtek Konopa

Od jutra można korzystać z nowego Plus Mixa. To całkowicie odnowiona oferta z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nowoczesnymi smartfonami za 1 zł.

» więcej
Komentarze: 1
Ruszył konkurs w ramach projektu Lenovo Tech Zone - wśród nagród 3 tablety Lenovo Yoga! Inne 2014-11-03 11:37 przez Wojtek Konopa

Lenovo uruchomiło projekt Lenovo Tech Zone, który ma stać się obszernym kompendium wiedzy dla użytkowników tabletów i laptopów. Projekt ten współtworzony jest przez internautów, którzy publikując odpowiedzi na pytania postawione przez ekspertów Lenovo, jednocześnie biorą udział w konkursie.  Wszyscy uczestniczy stoją przed szansą wygrania nowoczesnych tabletów Lenovo Yoga Tablet 2 10”!

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Dziel się szczęściem z bliskimi – startuje świąteczna odsłona kampanii T-Mobile Operatorzy 2014-11-03 10:50 przez Wojtek Konopa

Od poniedziałku, 3 listopada startuje świąteczna kampania reklamowa T-Mobile z udziałem jednego z najlepszych piłkarzy na świecie - Roberta Lewandowskiego. Nowa kampania wyraża to, co najistotniejsze w usługach telekomunikacyjnych – nieograniczony kontakt z bliskimi i możliwość dzielenia się ważnymi chwilami. W rolach głównych – obok Roberta Lewandowskiego – występują prawdziwie nielimitowane taryfy JUMP! oraz ekran ZOOM.ME na prezent.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
JBL T100A i T300A Gadżety 2014-11-03 10:29 przez Wojtek Konopa

Na polski rynek właśnie wchodzą dwa najnowsze modele słuchawek JBL – dokanałowe T100A oraz nauszne T300A. To doskonały wybór dla miłośników wyjątkowego brzmienia, którzy jednak mają ograniczony budżet. Ten produkt łączy w sobie piękny design, doskonały dźwięk i korzystną cenę.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Niezniszczalny smartfon myPhone H-Smart – IP67, Android 4.2 i Dual Core – za jedyne 349 złotych Telefony 2014-11-03 09:48 przez Wojtek Konopa

Po niekwestionowanym sukcesie modelu myPhone HAMMER, który zapoczątkował nową serię „wszystkoodpornych” urządzeń, polski producent wprowadza na rynek smartfon myPhone IRON. Już 3 listopada to solidnie zabezpieczone (IP67) urządzenie z 3,5-calowym ekranem, Androidem 4.2, procesorem Dual CORE, trafi do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka. Sprzedawane tam będzie pod nazwą handlową myPhone H-Smart, a kosztować będzie tylko 349 złotych - niemal 50% mniej niż podobne urządzenia dotychczas dostępne na rynku.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
4w1 - niezwykła pamięć do aparatów, komputerów i urządzeń mobilnych Gadżety 2014-11-03 09:24 przez Wojtek Konopa

Nowy zestaw 4w1odPlatinet to multifunkcyjny niezbędnik do magazynowania i transferu danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi, laptopami, komputerami stacjonarnymi oraz aparatami fotograficznymi. Krakowski producent elektroniki po raz kolejny stawia na uniwersalność i po pamięci flash do tabletów, oddaje do dyspozycji miniadapter z końcówką microUSB oraz standardowym złączem USB, w którym ukryto slot na kartę microSD. Dzięki temu adapter zyskuje funkcję pendriva Plug & Play.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
StrongPhone D2 vs. StrongPhone Q4 Telefony 2014-11-03 09:08 przez Wojtek Konopa

Do obecnego w ofercie elektroniki outdoorowej EVOLVEO StrongPhone Q4, dołączył młodszy brat - StrongPhone D2. Oba telefony to Dual Simy o zwiększonej odporności na zalania, wstrząsy czy upadki - spełniają normy zgodne z IP67.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Smartfony Asus Zenfone w Polsce z aktualizacjądo Android 5.0 Lollipop OSy, Telefony 2014-11-03 08:03 przez Wojtek Konopa

W związku z niedawną premierą systemu operacyjnego Android 5.0 Lollipop, ASUS zapowiedział, że smartfony Zenfone, które niedawno pojawiły się w polskich sklepach, otrzymają wkrótce aktualizację do najnowszej wersji OS-a.

» więcej
Komentarze: Twój może być pierwszy
Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum