Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa oferta Plus Mix, w której każdy znajdzie coś dla siebie

Operatorzy 2014-11-03 11:55

Od jutra można korzystać z nowego Plus Mixa. To całkowicie odnowiona oferta z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz nowoczesnymi smartfonami za 1 zł.

Plus Mix to kontrola wydatków. Płaci się tyle, za ile doładuje konto i w każdej chwili można zrealizować wszystkie doładowania.Klient sam więc decyduje o długości kontraktu i może zakończyć umowę, kiedy tylko chce.A do wyboru mają jeszcze smartfony nawet za 1 zł.

Nowy Plus Mix – oferta bez limitów z telefonem
Dostępny od 4 listopada nowy Plus Mix to propozycja dla osób, dla których ważna jest zarówno oferta, jak i smartfon w atrakcyjnej cenie. Znajduje się w niej wszystko - nowoczesne smartfony rozpoznawalnych marek, a do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz duże pakiety internetowe.

Nowy Plus Mix to:

 1. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu 60 zł.
 2. Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu 50 zł.
 3. Same rozmowy w niższych doładowaniach 30 zł oraz 40 zł.

W każdej z ofert klienci mogą znaleźć atrakcyjny smartfon już za 1 zł, na przykład LG F60 w doładowaniu 50 zł w ofercie elastycznej.

Oferta jest dostępna również w ramach programu smartDOM, a wówczas do każdego doładowania kontraktowego otrzymuje się 10 zł extra.

Oferta dostępna jest zarówno z kontraktem elastycznym jak i standardowym, przy czym w kontrakcie elastycznym niższe są ceny telefonów.

Klienci mogą także „bez konsekwencji” dopasowywać ofertę do swoich potrzeb. Pakiety przyznawane w poszczególnych doładowaniach mogą być włączane i zmieniane, kiedy chcąi jak chcą. W każdej chwili mogą również dokupić dowolny pakiet cykliczny na 30 dni.

Pakiety Internetowe:

 • Pakiet 1 GB za 15 zł
 • Pakiet 2 GB za 25 zł
 • Facebook i Instagram –za 5 zł

Pakiet SMS-ów:

 • Pakiet SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 10 zł

Pakiety na rozmowy:

 • Rozmowy bez limitu do Plusa za 10 zł
 • Pakiet 200 minut na stacjonarne za 5 zł

Dodatkowo dla klientów przenoszących numer została przygotowana specjalną promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.

Klienci, którzy mają już telefon i nie potrzebują nowego, mogą wybrać ofertę bez telefonu, w ramach której otrzymają 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego, przez cały kontrakt. W przypadku umowy bez telefonu umowa jest także krótsza – tylko na 18 doładowań.

Źródło: Plus

Wojtek Konopa, wyświetlono 3684 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
 • adi (91.225.11.xxx) @ 2014-11-12 22:21:

  50% ekstra przez cały czas umowy to wychodzą groszowe sprawy.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum