Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowy router D-Linka łączy eleganckie wzornictwo z najnowszą technologią Wi-Fi AC

Gadżety, Internet 2014-11-05 13:19

D-Link, sieciowy ekspert dla cyfrowego domu rozszerzył swoją rodzinę routerów o model DIR-818LW AC750. W środku białego urządzenia, wyróżniającego się eleganckim cylindrycznym kształtem, kryje się najnowsza technologia bezprzewodowej transmisji - Wireless AC.

D-Link AC750

DIR-818LW przesyła dane za pomocą dwóch bezprzewodowych modułów, z transferem 300 Mb/s na częstotliwości 2.4 GHz oraz 433 Mb/s na 5 GHz. Sumaryczna przepustowość to aż 750 Mb/s - co umożliwia podłączanie nowych urządzeń bez spadku transmisji danych pomiędzy urządzeniami. Router umożliwia stworzenie osobnej sieci dla gości, bez dostępu do prywatnych danych przechowywanych wewnątrz domowej sieci, a dodatkowo port WAN i cztery gigabitowe porty LAN zwiększają możliwe zastosowania dla podłączeń urządzeń stacjonarnych.

Prywatna chmura danych
Funkcja SharePortTM to prosty sposób na stworzenie domowej, bezpiecznej chmury do przechowywania danych. Multimedia, zdjęcia, filmy lub pliki zapisane na pamięci podłączonej do gniazda USB w routerze, są dostępne z poziomu smartfona lub tabletu przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej. Istnieje możliwość blokowania użytkowników oraz przegląd podłączonych urządzeń z poziomu aplikacji mobilnej mydlink Lite dla smartfonów i tabletów z systemem iOS, Android oraz Windows Mobile. To oznacza, że rodzice mają możliwość stałego monitorowania aktywności online swoich dzieci. DIR-818L można skonfigurować za pośrednictwem funkcji QRS i przygotować do pracy w kilka chwil.

Dostępność i cena
Router DIR-818LW będzie dostępny na Polskim rynku w połowie listopada. Rekomendowana detaliczna cena urządzenia wynosi 349 zł.

Źródło: D-link

Wojtek Konopa, wyświetlono 3344 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum