Blog BazaTelefonów.pl
 

Prestigio wzbogaca smartfony LTE o Dual-SIM

Telefony 2014-11-07 12:33

Marka Prestigio wzbogaca smartfonową ofertę o dwa modele obsługujące technologię LTE. Urządzenia pojawią się na sklepowych półkach jeszcze w listopadzie.

Prestigio PSP5454DUO

 

- Przywiązujemy dużą wagę do parametrów i wydajności naszych kolejnych urządzeń. Rozbudowa sieci czwartej generacji oraz zwiększona konsumpcja transferu danych to kierunki wskazujące na fakt, iż dostęp do szybkiego mobilnego internetu jest dla aktywnych użytkowników kluczowy, a smartfon często jest jednocześnie routerem udostępniającym Internet choćby popularnym tabletom WiFi – tłumaczy Andrzej Zalewski, Product Line Sales Manager Prestigio Smartphones.

Pierwszy z modeli, PSP3405DUO, będzie wyposażony w czterocalowy wyświetlacz IPS prezentujący rozdzielczość 480x800 pikseli. Android 4.4 KitKat obsłuży aplikacje korzystające z czterech rdzeni procesora. Użytkownik smartfona będzie miał 4GB na dane oraz do dyspozycji dwie kamerki – 5MPx oraz 0.3MPx. Ogniwo zasilające o pojemności 2000mAh zapewni komfortową i stabilną pracę pracę.

Prestigio PSP3405DUO

Druga konstrukcja, PSP5454DUO, otrzyma ekran 4.5-cala QHD z matrycą IPS. Tu również zainstalowano Androida 4.4, który współpracuje z jednostką quad core i 1GB pamięci RAM. Przestarzeń na dane użytkownika to 8GB. Aparat główny 5MPx doposażono w autofokus. Z przodu zastosowano standard VGA do wideo rozmów.

Producent zaimplementował do obu konstrukcji standard FDD-LTE, który pozwala na maksymalną prędkość pobierania danych do 150Mb/s. Oznacza to, że wszędzie tam, gdzie pozwala na to infrastruktura operatora można cieszyć się ultra szybkim internetem w kompaktowym smartfonie.

Wspólną cechą obu nowych smartfonów jest tryb Dual SIM – w przypadku obydwu smartfonów jeden ze slotów obsługuje LTE, drugi 3G. Usługi głosowe dostępne z obu kart sim. Urządzenia dostępne będą w 3 wersjach kolorystycznych.

Sugerowane ceny detaliczne:
PSP3405DUO – 489 PLN
PSP5454DUO – 589 PLN

Źródło: Prestigio

Wojtek Konopa, wyświetlono 3830 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum