Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowa marka Plusa – „Plush"już dostępna na stacjach Lukoil

Operatorzy 2014-11-12 11:54

„Plush na Kartę”to nowa marka sieci Plus GSM, która powstała specjalnie z myślą o potrzebach młodych użytkowników smartfonów. Od początku miesiąca startery tej marki dostępne są na wszystkich 116 stacjach Lukoil w całej Polsce. Teraz płacąc przy kasie za tankowanie auta można kupić starter „Plush bez limitu”i jednocześnie zrobić niespodziankę dorastającemu dziecku, które czeka w aucie!Możliwość zakupu starterów i doładowań na stacjach Lukoil oferuje marka epay Polska, dywizja należąca do Euronet Polska.

Za cenę 5 zł oprócz starteru Plush klient otrzymuje pakiet usług na promocyjnych warunkach, które może testować aż przez 5 dni za darmo. Następnie, po uzupełnieniu konta w kwocie minimum 30 zł użytkownicy mogę wybrać te, które najbardziej przypadły im do gustu.

W ofercie użytkownikom zaproponowane zostały następujące pakiety:

– Do młodych ludzi trzeba dziś docierać inaczej, niekonwencjonalnie. Dlatego twarzą nowej marki sieci Plus jest sympatyczny Plushak – pluszowy miś prowadzący prawdziwie młodzieżowy styl życia. Oferta starterów, która znajduje się na stacjach Lukoil jest bardzo atrakcyjna. Wyróżnia się np.darmową aplikacją portali Facebook i Instagram. Aby korzystać z tych serwisów trzeba mieć jedynie aktywne i dodatnie konto telefoniczne – powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w epay Polska.

Dodatkowo, na stacjach Lukoil klienci mogą znaleźć dotychczasowe startery marki Plus na kartę również w atrakcyjnych promocjach, takich jak m.in. rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci bez limitu czy darmowy transfer danych. Więcej informacji na temat promocji sieci komórkowych dostępnych jest pod adresem http://epaypolska.pl/promocje/.

Źródło: Havas PR

Wojtek Konopa, wyświetlono 3727 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum