Blog BazaTelefonów.pl
 

Microsoft zapowiada Skype for Business

Aplikacje 2014-11-13 12:31

Microsoft zapowiedział nową wersję usługi Lync, która zostanie wprowadzona pod nazwą Skype for Business.Nowe rozwiązanie łączy w sobie najważniejsze funkcjonalności Skype oraz Lync. Użytkownicy będą mogli skorzystać z niego w pierwszej połowie 2015 roku.

Skype zmienił sposób, w jaki ludzie komunikują się za pomocą internetu. Dzisiaj z komunikatora na różnych platformach korzysta ponad 300 milionów użytkowników. Skype stał się jednym z najpopularniejszych narzędzi, które służy do wysyłania wiadomości, rozmów oraz dzielenia się dokumentami.

Microsoft Lync to oprogramowanie, które upraszcza i ujednolica wiele narzędzi, które pomagają pracownikom komunikować się podczas pracy. Lync pozwala pracownikom wysyłać natychmiastowe wiadomości, prowadzić rozmowy oraz wideokonferencje. Obecnie na całym świecie z Microsoft Lync korzystają tysiące organizacji– od małych przedsiębiorstw do międzynarodowych korporacji.

Skype for Business łączy w sobie najważniejsze funkcjonalności Skype oraz Lync. Oto kilka rozwiązań, które pojawią się w Skype for Business:

  • Zaimplementowane zostaną znane ze Skype ikony nawiązywania i kończenia połączeń oraz rozmów wideo.
  • Skype for Business będzie oferował znane z Lync możliwości udostępniania plików oraz połączeń głosowych.
  • Możliwe będzie prowadzenie rozmów wideo ze wszystkimi użytkownikami Skype, niezależnie od urządzeń z jakich korzystają.

Skype for Business pojawi się w przyszłej aktualizacji Lync Server 2013, w pierwszej połowie 2015 roku. Użytkownicy Office 365 automatycznie otrzymają odpowiednią aktualizację.

Po więcej informacji na ten temat zapraszamy na Skype Garage Blog oraz Office Blog.

Źródło: Hkstrategies

Wojtek Konopa, wyświetlono 3400 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum