Blog BazaTelefonów.pl
 

Kluby Sportowe Orange – rekrutacja zakończona!

Inne, Operatorzy 2014-11-14 09:02

Rekrutacja do Klubów Sportowych Orange, wspierających lokalne, sportowe inicjatywy propagujące zdrowy, zrównoważony rozwój dzieci i młodzieży, została zakończona. Do programu zgłosiło się aż 2725 klubów z całej Polski. Wymogi formalne spełniło 664 z nich. Następny krok to wyłonienie najlepszych projektów, które zostaną wsparte materialnie oraz merytorycznie przez Orange Polska.

Kluby Sportowe Orange to długofalowa inicjatywa umożliwiająca rozwój lokalnych klubów sportowych w pięciu dyscyplinach: koszykówce, siatkówce, piłce nożnej, piłce ręcznej i lekkoatletyce. Jej głównym założeniem jest wsparcie 100 Klubów Sportowych Orange dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów w całej Polsce. Rekrutacja do programu rozpoczęła się 22 września i trwała przez 8 tygodni.

Wymogiem zgłoszenia klubu do programu było powołanie minimum 7-osobowej grupy z liderem oraz minimum dwiema osobami dorosłymi, współpraca i uzyskanie poparcia władz lokalnych oraz zapewnienie pomieszczenia dla Klubu Sportowego Orange. By zdobyć wsparcie Orange Polska wnioskodawcy musieli uzasadnić, dlaczego Klub Sportowy Orange powinien powstać właśnie w ich miejscowości oraz przygotować dwuletni plan wykorzystania klubu przez społeczność lokalną.

Na stronie www.klubysportoweorange.pl rozpoczętych zostało w sumie 2725 wniosków. Nasza inicjatywa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Liczba i jakość wniosków przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Potwierdzają one jednoznacznie, że Kluby Sportowe Orange są odpowiedzią na palącą potrzebę lokalnych społeczności. Bardzo nas to cieszy, bo pozwala wybrać najlepszych, mających największy  zapał i najciekawsze pomysły.– podsumowuje etap rekrutacji do projektu Konrad Ciesiołkiewicz Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR Orange Polska.

Największa liczba poprawnie wypełnionych wniosków dotarła z województwa mazowieckiego (86), wielkopolskiego (78) oraz śląskiego (72). Najmniej wniosków dotarło z podlaskiego (20), lubuskiego (19) oraz świętokrzyskiego (17).

Do udziału w dwuletnim programie zachęcali znani sportowcy. W inicjatywy, które skupiają się na wsparciu dzieci naprawdę warto inwestować. Kluby Sportowe Orange idą jednak o krok dalej angażując w program nauczycieli, społeczność lokalną oraz władze. Wierzę, że takie podejście przyniesie efekty, bo motywuje do wzajemnej pomocy i pokazuje sportowe potrzeby i ambicje najmłodszych. – mówi były reprezentant Polski w piłce ręcznej Artur Siódmiak, ambasador programu. Ekspertem merytorycznym programu został Jerzy Dudek były bramkarz reprezentacji Polski.

Patronat honorowy nad programem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na www.klubysportoweorange.pl oraz pod numerem telefonu +48 510 555 666, dostępnym w dni robocze w godz. od 9.00 do 17.00. Można również napisać maila na adres info@klubysportoweorange.pl.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3048 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum