Blog BazaTelefonów.pl
 

HTC ogłasza nowy etap współpracy z Google Drive

Inne 2014-11-14 10:24

HTC, światowy lider w dziedzinie innowacji i projektowania urządzeń mobilnych, na początku listopada w Tajwanie poinformował o kolejnym etapie współpracy w ramach usługi Dysku Google. Klienci korzystający z najnowszych urządzeń HTC mają teraz do dyspozycji na okres 2 lat oszałamiającą ilość 100 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej.


 

Zapisz na dysku całe życie
Dzięki współpracy z Google Drive, która rozpoczęła się 2 września 2014 roku i trwać będzie przez dwa lata, usługa Dysku Google jest bezpłatna dla wszystkich korzystających z interfejsu HTC Sense 5.5 lub nowszego1. Aby zainstalować dysk Google na urządzeniu, użytkownicy muszą posiadać konto Google. Usługa umożliwia przesyłanie, zapisywanie i udostępnianie jeszcze większej niż kiedykolwiek wcześniej ilości zdjęć, filmów wideo i plików muzycznych.

Jak skorzystać z oferty?
Skorzystanie z tej fantastycznej oferty jest niezwykle proste. Wystarczy otworzyć zainstalowaną na urządzeniu aplikację Google Drive, nacisnąć przycisk „redeem” i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie. Wszystkie informacje na ten temat dostępne są pod adresem: https://support.google.com/drive/?p=drive_offers_htc

Dodatkowe informacje
Oferta skierowana jest do klientów, którzy jeszcze nie wykorzystali z poprzedniej oferty 50 GB przestrzeni dyskowej. Ci którzy, z niej skorzystali, mają teraz do dyspozycji kolejne 50 GB, co powiększy pojemność ich dysku do 100 GB. Klientom używającym wybrane urządzenia z interfejsem HTC Sense 5 (bez wstępnie zainstalowanego Dysku Google) oraz HTC Sense 5.5 (z Dyskiem Google) przysługuje dodatkowe 25 GB przestrzeni dyskowej przez dwa lata. Użytkownicy posiadający wcześniejsze modele, tj. HTC One, HTC Butterfly S, HTC One mini oraz HTC Desire 601, będą mogli korzystać przez najbliższe 2 lata, od momentu zainstalowania najnowszego oprogramowania HTC Sense, z kolejnych bezpłatnych 25 GB.

Niniejsza oferta nie obowiązuje w Chinach.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, wyświetlono 3649 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum