Blog BazaTelefonów.pl
 

Smartfony i prezenty do wyboru w świątecznej ofercie Orange

Operatorzy 2014-11-17 09:00

Świąteczna oferta Orange, to świetna okazja by już za złotówkę zrealizować marzenia o nowoczesnym smartfonie, a przy okazji zdobyć prezent, który może sprawić radość bliskiej osobie. Kupując jeden z planów abonamentowych - Smart Plan Multi i Multi Max, już za złotówkę można wybrać świąteczny prezent w postaci tabletu, smartband’a lub wielofunkcyjnego smartwatch’a. Świąteczna oferta Orange to także okazja by zbierane przez cały rok punkty PAYBACK, korzystnie wymienić na atrakcyjne akcesoria, sprzęt AGD a nawet smartfony i tablety.

By cieszyć się podwójną korzyścią, wystarczy zamówić jeden z planów abonamentowych dostępnych w świątecznej ofercie Orange. Oprócz dużych pakietów na internet, nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci oraz promocyjnej oferty nielimitowanego LTE, są w nich do wyboru najnowocześniejsze smartfony w cenie od 1 zł (z VAT). Do każdego smartfona, również od 1 zł (z VAT) można wybrać dodatkowy prezent w postaci tabletu Alcatel OneTouch Pixi 7 lub opaski SmartBand SONY czy smartwatch’a Samsung Gear Fit albo Mykronoz Zefit.

Przykładowe zestawy dostępne w ofercie świątecznej (ceny z VAT):

  • Smart Plan Multi 89,98 + Nokia Lumia 735 za 1 zł + tablet ALCATEL ONETOUCH PIXI 7 Wi-Fi za 1 zł,
  • Smart Plan Multi 89,98 + Samsung Galaxy Ace 4 za 1 zł + smartwatch Samsung GearFit za 1 zł,
  • Smart Plan Multi Max 149,98 + LG G3 s za 1 zł + SmartBand SONY za 1 zł.

Zestawy smartfonów i dodatkowych prezentów dostępnych w ofercie można dobierać wg własnych upodobań, w ramach następujących grup:

  • do smartfonów – Samsung Galaxy, LG, Alcatel OneTouch, HTC, Sony Xperia oraz smartfonów Orange - wybierając:
  • watchband Mykronoz Zefit,
  • SmartBand Sony,
  • tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi,
  • do smartfonów Samsung Galaxy - wybierając smartwatch Samsung Gear Fit,
  • do smartfonów Nokia Lumia – wybierając tablet ALCATEL ONETOUCH Pixi 7 Wi-Fi.

Ceny poszczególnych zestawów są uzależnione od wartości wybranego planu abonamentowego oraz czasu, na jaki zawierana jest umowa.

Jeszcze jeden prezent czeka na klientów przenoszących numer do Orange, którzy wybiorą Smart Plan Multi 89,98. Oprócz smartfona i prezentu do wyboru, otrzymają oni 3 miesiące bezpłatnego abonamentu od Orange na święta. Jeśli przenosząc numer skorzystają z oferty e-sklepu na www.orange.pl, bezpłatny abonament dostaną aż na 6 miesięcy.

Podobną ofertę świąteczną Orange przygotował także w taryfach dla Firm. Obie oferty będą dostępne od 14 listopada 2014 r.

Uczestnicy programu PAYBACK oraz wszyscy poszukujący pomysłów na gwiazdkowe i mikołajkowe prezenty, wiele inspiracji znajdą także na stronie www.akcesoria.orange.pl. Oferuje ona bogaty wybór zabawek, sprzętu AGD, akcesoriów do telefonu, komputera czy samochodu, rozwiązania muzyczne, a także karty podarunkowe.  Za wszystkie produkty można zapłacić punktami PAYBACK, lub wybierając płatność mieszaną czyli punkty i gotówkę.

Punkty PAYBACK można też wykorzystać na doładowania konta w ofertach na kartę (na www.doładowania.orange.pl) oraz przedłużając lub podpisując nową umowę na usługi abonamentowe Orange. Wymieniając punkty można obniżyć cenę modemu, tabletu czy smartfona nawet do 1 zł.

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, wyświetlono 3705 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum