Blog BazaTelefonów.pl
 

Manta MS2401 Elegance – elegancki telefon dla osób ceniących styl i prostotę

Telefony 2014-11-18 13:47

Firma Manta S.A poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego telefonu komórkowego. Manta MS2401 Elegance to stylowy telefon, w którym projektanci postawili na elegancki design urządzenia.

Manta MS2401 Elegance wyposażony został w kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala i rozdzielczości 240x320 pikseli. Ten model jest dedykowany wszystkim tym, którzy nie są fanami popularnych smartfonów z klawiaturą dotykową, a zdecydowanie wolą tradycyjne wersje telefonów z czytelnym opisem klawiszy, przy zachowaniu estetyki wykonania.

Podobnie jak inne modele telefonów firmy Manta, także i ten model obsługuje dwie karty SIM (Dual SIM). To szczególnie istotne dla wszystkich, którzy korzystają na co dzień z dwóch telefonów - prywatnego i służbowego. Dzięki Dual SIM oba numery może obsługiwać jeden telefon.

Ponadto, urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz multimediów pozwalający na odtwarzanie muzyki MP3 oraz plików wideo. Dzięki złączu karty pamięci MicroSD telefon MS2401 można przekształcić w wygodny i niezwykle stylowy odtwarzacz MP3. Wbudowane radio FM umożliwia z kolei słuchanie ulubionych audycji radiowych, dzięki dołączonym do zestawu słuchawkom. Latarka LED z pewnością przyda się natomiast w nagłych sytuacjach życia codziennego - poszukiwanie zagubionych kluczy, awaria elektryczności w domu itp.

Manta MS2401 Elegance posiada moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami. Może to być np. słuchawka czy głośnik Manta MA407, który odtworzy ulubioną muzykę w doskonałej jakości lub posłuży jako samochodowy zestaw głośnomówiący. Ze względu na małe gabaryty, telefon MS2401 Elegance zmieści się bez problemu w każdej kieszeni spodni, co zapewne jest ważnym argumentem dla wielu mężczyzn, którzy chcą mieć telefon zawsze przy sobie.

Telefon komórkowy Manta MS2401 Elegance dostępny jest w dwóch, eleganckich i ponadczasowych kolorach: białym i czarnym.

Sugerowana cena detaliczna brutto: 99 PLN

Źródło: Manta

Wojtek Konopa, wyświetlono 3936 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum