Blog BazaTelefonów.pl
 

Cat w ofercie Orange w sklepach Media Mark i Saturn

Telefony 2014-11-24 10:29

Chcąc zrobić nietuzinkowy prezent na mikołajki lub święta warto wybrać jeden z telefonów Cat: B15, B100 lub B25, dostępnych od teraz z abonamentem w ofercie Orange Polska w sklepach Media Markt i Saturn w promocyjnych cenach.

Telefony Cat

Na pewno wśród bliskich znajdą się osoby, dla których ważna jest wytrzymałość i niezawodność aparatu telefonicznego a właśnie takimi cechami charakteryzują się telefony Cat. Urządzenia stworzone zostały do pracy w ciężkich warunkach czy wykorzystania podczas uprawiania  sportów jak wspinaczka, jazda crossowa, narciarstwo, snowboard czy wszelkiego rodzaju sporty wodne. Te telefony zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach, którzy nie uznają kompromisów i potrzebują niezawodnych i wytrzymałych urządzeń.

We wszystkich sklepach Media Markt i Saturn na terenie Polski działa specjalna strefa sprzedaży Orange, w której operator oferuje wyjątkowo atrakcyjne ceny na 3 modele telefonów z oferty Cat. Ceny aparatów są zróżnicowane i uzależnione od warunków umowy z operatorem oraz danego sklepu np. Cat B100 może kosztować już 39 zł (cena sugerowana producenta to 599 pln), Cat B25 nawet już od 1 zł (cena sugerowana producenta to 299 pln ) a Cat B15 tylko 99 zł (cena sugerowana producenta to 1099 pln)*.

Błoto, woda, kurz, ekstremalnie niskie lub wysokie temperatury - to warunki naturalne dla wszystkich modeli Cat. Smartfon B15 i pozostałe telefony są wodoodporne i pyłoszczelne, bez problemu wytrzymują do 30 minut w zanurzeniu do 1m głębokości. Nie straszne są im także uszkodzenia mechaniczne i upadek nawet z 1.8 metra. Wytrzymałe urządzenia Caterpillara mogą pracować w temperaturze od -20 do 55 stopni C. Ich obudowę wykonano z anodyzowanego aluminium z gumowymi wykończeniami a ekran z odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła Corning Gorilla – dodatkowo ekran smarfona B15 działa nawet gdy jest mokry.

Szczegóły oferty zakupu telefonu w abonamencie w stoiskach Orange na terenie sklepów Media Markt i Saturn  na terenie całego kraju.

* Podane ceny są cenami obowiązującymi w sklepie Media Markt w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 79

Źródło: Inmedia.net.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4191 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum