Blog BazaTelefonów.pl
 

Trzecia edycja badania Komunikacja SMS w Polsce

Inne 2014-11-25 09:09

Platforma SerwerSMS.pl rozpoczęła kolejną edycję ogólnopolskiego badania "Komunikacja SMS w Polsce 2014". Ma ono na celu poznanie opinii Polaków na temat komunikacji mobilnej. W tym roku największa zmianą jest wprowadzenie bloku z pytaniami odnośnie dynamicznie rosnących rynków - m-commerce i e-commerce. Z pewnością poszerzy to zakres wiedzy pozyskanej w badaniu i dostarczy wartościowego materiału do analizy dla ekspertów.

Do badania po raz drugi dołączony będzie suplement dla biznesu o wykorzystywaniu komunikacji mobilnej w marketingu przez polskich przedsiębiorców.

„Zainteresowanie badaniami z lat ubiegłych przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania. Otrzymaliśmy bardzo pozytywne komentarze oraz opinie zarówno ze strony mediów, jak i instytucji publicznych, a także klientów biznesowych. Postanowiliśmy kontynuować badanie tworząc kolejną, trzecią już edycję. W tym roku postanowiliśmy poszerzyć zakres pytań o tematykę bardzo aktualną, stanowiącą przedmiot wielu dyskusji jednocześnie będącą obszarem wielu badań. Mowa o rynkach m-commerce i e-commerce których rozwój jest niezwykle dynamiczny, natomiast brakuje rzetelnych badań o ich stanie, zwłaszcza w ujęciu marketingu mobilnego. Dzięki danym zdobytym poprzez badanie będziemy mieli bardziej przejrzysty obraz skuteczności mobilnego marketingu w wielu obszarach e-biznesu oraz porównamy zachowania i zwyczaje komunikacyjne Polaków z latami ubiegłymi”. – mówi Artur Sadowski, CEO w platformie SerwerSMS.pl

Zapraszamy do udziału w badaniu KOMUNIKACJA SMS W POLSCE 2014. Tradycyjnie ma ono na celu poznanie opinii Polaków na temat komunikacji mobilnej. W tym roku największą zmianą jest wprowadzenie bloku z pytaniami odnośnie dynamicznie rosnących rynków m-commerce i e-commerce. Platforma SerwerSMS.pl przygotowuje także drugie wydanie biznesowego suplementu, który podsumuje tegoroczną edycję badania. Zawarte w nim wnioski stanowią unikalne na polskim rynku telekomunikacyjnym informacje o technologii SMS w biznesie i działaniach marketingowych. Więcej szczegółów znajdą Państwo wkrótce w pełnej wersji raportu.

Źródło: SerwerSMS.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 2982 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • Aniela25 (150.254.106.xxx) @ 2014-11-25 22:32:

    Przydałby się jeszcze link do badania ;) Zeszłoroczne badania bardzo mnie zainteresowały, w dużej mierze ze względu na nie zdecydowałam się na współpracę z SerwerSMS.pl . Ciekawa jestem jak sytuacja zmieniła się przez ten rok - sama też bardzo chętnie wezmę udział w tej edycji. Podoba mi się, że prowadzone są takie badania, do których każdy ma potem dostęp. To jednak daje całkiem inne spojrzenie no i są to "twarde dowody".

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum