Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacja z miesięcznikiem ekonomicznym na smartfony

Aplikacje 2014-12-01 14:28

Aplikacja Magazyn Spot On, przygotowywana przez portal ekonomiczny ObserwatorFinansowy.pl, jest już dostępna nie tylko na tablety, ale także na smartfony (iOS, Android). Można ją pobrać za darmo i za darmo czytać kolejne wydania miesięcznika.

Magazyn Spot On

W wersji na telefon dostępne są dwa numery miesięcznika Spot On - październikowy poświęcony laureatom Nagrody Nobla w dziedzinie ekonomii oraz specjalne wydanie zawierające ponad 20 najbardziej znaczących artykułów ekonomicznych wybranych spośród przeszło 4 tysięcy wszystkich tekstów opublikowanych w Obserwatorze Finansowym od 2009 roku, czyli od uruchomienia serwisu.

Jak mówi Katarzyna Mokrzycka, zastępca redaktora naczelnego magazynu oraz serwisu Obserwator Finansowy, wersja na smartfony jest kolejnym krokiem w rozwoju magazynu. Łatwa i wygodna w obsłudze, pozwoli na dotarcie z treścią do większego grona czytelników.

Na początku listopada Obserwator Finansowy obchodził swoje piąte urodziny. Dlatego bieżący numer Spot On stanowi zbiór wybranych archiwalnych artykułów i analiz, opublikowanych na łamach serwisu, od początku jego istnienia.

Ten numer magazynu jest szczególny, bo w zasadzie historyczny, podkreśla Katarzyna Mokrzycka. Zależało nam, by pokazać raz jeszcze nasze najbardziej wartościowe osiągnięcia – teksty, które niezależnie od mijających miesięcy nigdy nie zestarzeją się na tyle, by nie było warto przeczytać ich ponownie. Wybraliśmy artykuły, analizy i wywiady, które znalazły największe uznanie i zainteresowanie czytelników i które stanowiły ważny głos w dyskusji ekonomicznej, przypominamy również publikacje pierwszych autorów, którzy prowadzili serwis na początku.

Wśród wybranych przez redakcję serwisu materiałów można znaleźć m.in. tekst dr Macieja Bukowskiego proponujący zmiany w modelu emerytalnym, sceptyczną wobec europejskiej waluty analizę prof. Tomasza Kowalika, wywiad z ojcem pomysłu strefy euro prof. Robertem Mundellem, czy rozprawę prof. Stevena Keena o tym, kto jest winny kryzysu.

Źródło: Strefa Mediów

Wojtek Konopa, wyświetlono 3466 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum