Blog BazaTelefonów.pl
 

Rusza Strefa T-Mobile w Player.pl – efekt strategicznej współpracy T-Mobile Polska S.A. i TVN S.A.

Aplikacje, Inne 2014-12-03 07:41

T-Mobile Polska, jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na polskim rynku oraz TVN S.A., wiodący komercyjny nadawca telewizji w Polsce, uruchamiają przeznaczony dla klientów T-Mobile nowy subskrypcyjny serwis wideo na żądanie (SVOD) Strefę T-Mobile na należącej do TVN platformie VOD Player.pl. Serwis dostępny będzie od 3 grudnia br. dla wszystkich obecnych i nowych klientów T-Mobile w ramach trzech pakietów do wyboru. Strefa T-Mobile w Player.pl jest efektem podpisanego w październiku strategicznego porozumienia między obiema firmami.

Strategiczne porozumienie T-Mobile Polska i TVN S.A. zawarto w odpowiedzi na rosnące  zainteresowanie Polaków dostępem do wysokiej jakości rozrywki dostosowanej do ich potrzeb – wszędzie tam i zawsze kiedy tego potrzebują. Połączenie wysokiej jakości treści dostarczanych przez TVN z infrastrukturą gwarantowaną przez najlepszą w Polsce sieć telekomunikacyjną należącą do T-Mobile otwiera szeroki dostęp do świata mobilnej rozrywki. Uruchomiona w wyniku porozumienia usługa Strefa T-Mobile dostępna będzie na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone, można z niej będzie korzystać poprzez przeglądarkę internetową na komputerach osobistych.

Strefa T-Mobile, działająca w ramach usługi Player, zapewnia dostęp na żywo do flagowych programów TVN (m.in. „Mam Talent!”, „MasterChef”, „Dzień Dobry TVN”), możliwość oglądania wybranych, najbardziej atrakcyjnych polskich i zagranicznych filmów fabularnych - od najpopularniejszych filmów i seriali z Hollywood po nagradzane produkcje polskie – a także wybrane, cieszące się popularnością kanały telewizyjne na żywo (m.in. TVN24, TVN Turbo i TVN Style). Dzięki usłudze Multiscreening klienci, posiadając jedno konto, będą mogli korzystać z usługi na wszystkich swoich urządzeniach mobilnych: laptopach, tabletach i smartfonach.

Obecni i nowi klienci T-Mobile będą mogli wybrać jeden z trzech pakietów: pakiet podstawowy  Start, pakiet Kids dla najmłodszych odbiorców oraz przeznaczony dla najbardziej wymagającego odbiorcy Pakiet Multi.

Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny
„T-Mobile towarzyszy swoim klientom w najważniejszych obszarach ich życia. Nie tylko ułatwiamy komunikację ale też pomagamy w zarządzaniu finansami w ramach naszych usług bankowych czy zarządzaniu flotą samochodów. Teraz wraz z TVN otwieramy drzwi do mobilnej rozrywki wszędzie tam i zawsze kiedy klienci potrzebują i to w najlepszej propozycji na rynku” – powiedział Grzegorz Bors, członek zarządu T-Mobile Polska odpowiedzialny za rynek prywatny. „Ponieważ uważnie śledzimy światowe trendy, analizujemy sygnały zmian w przyzwyczajeniach klientów i wsłuchujemy się w ich potrzeby, jesteśmy w stanie oferować najlepsze na rynku, innowacyjne rozwiązania.  Połączenie kompetencji T-Mobile i TVN, czyli najlepszej sieci i bogatej biblioteki kontentowej to doskonała odpowiedź na potrzeby polskich konsumentów. Już od 3 grudnia usługa dostępna będzie dla wszystkich.” - dodał Bors.

Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN S.A.
Markus Tellenbach, Prezes Zarządu TVN i Dyrektor Generalny TVN S.A. powiedział: „TVN jest już liderem oglądalności telewizyjnej, a obecnie wzmacniamy naszą wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku wideo na żądanie. Nawiązanie współpracy z T-Mobile jest naturalnym krokiem w naszej strategii mobilnej, która stanowi odpowiedź na gwałtowne zmiany zachodzące w sposobie konsumpcji treści telewizyjnych. W ramach partnerstwa łączymy świetne rozwiązania technologiczne i obsługę klientów po stronie T-Mobile z doświadczeniem TVN w obszarze newsów i treści rozrywkowych.”

Strefa T-Mobile w Player.pl bazuje na modelu miesięcznej subskrypcji, dzięki czemu klienci w każdej chwili mogą zdecydować o zakupie bądź rezygnacji z pakietu. Klienci T-Mobile mogą wypróbować przez miesiąc pakiet Multi bez żadnych opłat.

Pakiety umożliwiające dostęp do Strefy T-Mobile

Pakiet Start
W ramach pakietu podstawowego START, który będzie domyślnie aktywowany wszystkim nowym i przedłużającym umowę klientom T-Mobile, znajdą się 3 kanały na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo), 10 odcinków wybranych bajek i pierwsze odcinki wybranych seriali, a także wybrane filmy.

Pakiet Kids
Pakiet Kids, w ramach którego oprócz trzech kanałów na żywo (TVN Biznes i Świat, TVN Style oraz TVN Turbo) znajdzie się ponad 400 odcinków popularnych i lubianych przez dzieci kreskówek, takich jak: „Świnka Peppa”, „Kucyki Pony”, „Baranek Shaun”, „Lego Ninjago”, „Pszczółka Maja” czy „Chuck i przyjaciele”. Kreskówki zostały starannie dobrane pod kątem dostosowania treści do najmłodszych widzów. Dodatkowo w ramach pakietu Kids nie są emitowane reklamy, opiekunowie mogą być więc całkowicie spokojni o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. W pakiet Kids wliczono 5 godzin bezpłatnego transferu w T-Mobile. Jego cena wynosi 4,99 zł miesięcznie.

Pakiet Multi
Zawiera 16 kanałów tv na żywo w tym kanały z portfolio TVN (TVN24, TVN Biznes i Świat, TVN Turbo, TVN Style) kanały z rodziny AXN, KinoPolska i Filmbox. Dodatkowo biblioteka ponad 130 przebojów filmowych (takich jak „O północy w Paryżu”, „Jak zostać królem”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona” czy „Dyktator”)  z comiesięczną premierą prosto z kina (wśród pierwszych premier „Zacznijmy od nowa”, „Dawca Pamięci”, „Sin City 2: Damulka warta grzechu”, „Magia w blasku księżyca”). Każdego miesiąca biblioteka będzie rozszerzana o co najmniej 10 dodatkowych tytułów. W ramach pakietu użytkownik otrzyma dostęp do hitów serialowych, np. „House of Cards”, „Blacklist” („Czarna lista”), „Partnerki”, „The Bridge”, „Demony Da Vinci” czy nominowanego do nagrody Emmy, dostępnego w Polsce po raz pierwszy – „The 100”. A już wkrótce kolejne seriale, w tym m.in. wszystkie sezony „The Walking Dead”. Ofertę serialową uzupełniają pozycje, które zyskały już miano kultowych, np.: „Dwóch i Pół” czy „Przyjaciele” oraz wszystkie seriale TVN. W strefie T-Mobile transmitowane będą także najbardziej popularne show TVN („MasterChef”, „Ugotowani”, „Kuchenne Rewolucje”, „Top Model”, „Mam Talent!” i inne). Pierwszy raz w historii będzie je można oglądać na smartfonach na żywo, równolegle z ich telewizyjną emisją.

Transmisja danych na potrzeby pakietu jest nielimitowana a miesięczna opłata za pakiet wynosi 14,99 zł.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, wyświetlono 3576 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum