Blog BazaTelefonów.pl
 

Smartfon Honor6 otrzyma aktualizację systemu Android

Telefony 2014-12-08 14:22

Smartfon Honor6, który swoją europejską premierę miał pod koniec października, otrzyma aktualizację systemu Android do wersji 5.0 Lollipop. Fabrycznie urządzenia te pracują pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat.

Honor6

Każdy użytkownik smartfona Honor6 będzie mógł dokonać aktualizacji systemu już w pierwszym kwartale 2015 roku. Najnowsza wersja oprogramowania zapewni jeszcze bardziej płynną pracę urządzenia i pozwoli w większym stopniu cieszyć się z jego zaawansowanych funkcji.Warto dodać, że w styczniu 2015 roku pojawi się także aktualizacja dla interfejsu tego smartfona – z wersji EMUI 2.3 do 3.0. Dzięki temu użytkownicy skorzystają z ulepszonego wyglądu całego systemu, sprawniejszych rozwiązań audio-video i wielu innych funkcji.
Smartfon Honor6 powstał z myślą o entuzjastach nowoczesnych technologii, którzy używają rozmaitych aplikacji mobilnych oraz chcą mieć stały kontakt ze światem, dzięki dostępowi do sieci. Pod tym względem Honor6 zdecydowanie wyprzedza inne rozwiązania, oferuje bowiem 14-krotnie większą prędkość transmisji danych niż standard 3G.

Honor6 został wyposażony w wyraźny ekran Full HD o 5-calowej przekątnej oraz aparat o rozdzielczości 13 megapikseli. Za najwyższą wydajność urządzenia odpowiedzialne są ośmiordzeniowy procesor Kirin 920 oraz 3 GB pamięci RAM. Dzięki baterii o pojemności 3100 mAh, a także technologii SmartPower 2.0, urządzenie nie wymaga częstego ładowania.

Polski debiut nowej marki Honor wspierany jest nietypową kampanią. Na stronie internetowej www.forthebrave.pl każdy może stanąć w wirtualnej kolejce i wziąć udział w biciu rekordu świata. Jednocześnie jest to okazja do wygrania atrakcyjnych nagród.

Smartfon Honor6 dostępny jest w sklepie internetowym RTV EURO AGD w cenie 1 399 zł.

Źródło: Honor

Wojtek Konopa, wyświetlono 3026 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum