Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe iPhone’y odpowiednio zabezpieczone

Gadżety 2014-12-10 10:10

Firma LifeProof, znana z produkcji wysokiej jakości akcesoriów do smartfonów, wprowadza właśnie na polski rynek nowe, pancerne obudowy dedykowane najnowszym iPhone’om.

Produkty LifeProof spełniają wojskowe standardy dla ochrony przed wstrząsami, dzięki czemu możliwe jest korzystanie ze smartfonu nawet w najtrudniejszych warunkach.

Stworzyliśmy obudowy LifeProof, by umożliwić ludziom cieszenie się pełnią życia, bez ograniczeń i obaw, że zniszczą swój telefon - mówi Pete Lindgren, prezes i dyrektor generalny LifeProof. - Obudowy zabezpieczają telefon przed śniegiem, lodem, wodą oraz kurzem, co pozwala użytkownikom zabrać nowego iPhone’a na niemal każdą wyprawę i w pełni wykorzystywać jego funkcjonalność. – dodaje.

W sumie użytkownicy będą mieli możliwość wyboru spośród dwóch modeli. Model fre dostępny będzie w pierwszej kolejności. Wyposażony został w cienką folię, która dokładnie przylega do powierzchni wyświetlacza, chroniąc go przed zarysowaniami i działaniem wody. Odpowiednio zaprojektowana obudowa zapewnia łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych oraz chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania. Dodatkowo, obudowa zabezpiecza głośnik i mikrofon, nie wpływając równocześnie na jakość dźwięku.

Druga nowość to ochronna obudowa z serii nuud, która w odróżnieniu do innych produktów tego typu, nie została wyposażona w folię pokrywającą wyświetlacz. Dzięki temu użytkownik ma bezpośredni dostęp do ekranu dotykowego urządzenia, co pozwala na nieskrępowane korzystanie z jego funkcji. Jednocześnie brak folii nie wpływa na szczelność – urządzenie działa prawidłowo pod wodą do głębokości 2 m.

Model fre dostępny będzie w pierwszej połowie grudnia, w cenie 279 złotych. Model nuud wejdzie do sprzedaży na początku stycznia 2015 roku - jego cena nie została jeszcze ustalona. Produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją i będzie można je kupić w: Media Markt, Saturn, Agito, Komputronik, iSpot, iDream, Cortland, iMad i iSpace.

Źródło: LifeProof

Wojtek Konopa, wyświetlono 3154 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum