Blog BazaTelefonów.pl
 

Minecraft: Pocket Edition - jest już dostępny na smartfony z systemem Windows Phone 8.1

Aplikacje 2014-12-11 10:28

Kieszonkowa wersja gry Minecraft: Pocket Edition jest już dostępna na smartfony pracujące pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Phone 8.1. Użytkownicy platformy, w tym smartfonów Microsoft Lumia mogą już teraz dołączyć do ponad 100-milionowej społeczności graczy Minecraft!

Minecraft: Pocket Edition

Minecraft: Pocket Edition dla WP 8.1 zawiera wszystkie funkcjonalności wersji mobilnej gry, włączając w to: intensywną akcję w ramach trybu Survival, nieograniczone możliwości odkrywcze w trybie Creative oraz zabawę z innymi użytkownikami. Wydanie dla Windows Phone 8.1 zawiera bogatą listę miejsc wartych zobaczenia – jaskiń i wiosek oraz poznania nowych potworów.

Minecraft wychodzi poza konwenanse popularnych gier komputerowych, a jej dostępność w wersji mobilnej pozwala się cieszyć możliwościami technologicznymi i pobudzać własną kreatywność niezależnie od tego, gdzie jesteśmy.

Wersja mobilna dla systemu Windows Phone 8.1 jest już dostępna w cenie 22,99 PLN i można ją pobrać w Sklepie Windows Phone na wszystkie smartfony, działające pod kontrolą systemu Windows Phone 8.1.

Źródło: Hkstrategies

Wojtek Konopa, wyświetlono 3410 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum