Blog BazaTelefonów.pl
 

Aktualizacja komunikatora BBM na smartfony Windows Phone

Aplikacje 2014-12-17 10:07

BlackBerry Messenger w wersji dla systemu Windows Phone uzyskał aktualizację. Ułatwiona obsługa aplikacji i nowe funkcje pozwolą cieszyć się jeszcze lepszą jakością komunikacji użytkownikom smartfonów Lumia (Windows Phone 8 i Windows Phone 8.1). Udoskonalona odsłona BBM jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników, którzy chcą jeszcze szybciej i precyzyjniej komunikować się zarówno w strefie prywatnej, jak i biznesowej.

BlackBerry Messenger

Wśród nowych funkcji znalazły się:

  • Więcej możliwości personalizacji – w BBM Shop znalazło się 16 nowych emotikonów; dodatkowo użytkownicy BBM mogą już korzystać z tzw. naklejek, które są doskonałym sposobem by wyrazić swoje emocje czymś więcej niż klasyczną „buźką”; dzięki tym dodatkom korzystanie z BBM staje się świetną zabawą, która pozwala jeszcze bardziej oddać swoją osobowość w konwersacji.
     
  • Wiadomości z limitem czasu – wśród nowych funkcji BBM jest możliwość ustawienia tzw. timera, który określi, jak długo zdjęcia i wiadomości w komunikatorze będą dostępne dla innych użytkowników – wiadomość znika po upływnie czasu określonego w timerze lub kiedy użytkownik przestanie czatować.
     
  • Wycofywanie wiadomości – usuwanie wiadomości – aktualizacja komunikatora BBM pozwala usuwać wiadomości z czatu nie tylko przed przeczytaniem przez odbiorcę, ale również po.
     
  • Przesyłanie Zdjęć HD– pozwala na wygodne i szybkie przesyłanie zdjęć w wysokiej jakości do bliskich i przyjaciół.

Źródło: Microsoft

Wojtek Konopa, wyświetlono 3524 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum